Evrimi Bilimsel Kanıtlarıyla Reddeden Video

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Numbness

Hectopat
Katılım
8 Mart 2016
Mesajlar
796
Çözümler
3
Bir de şu millet şu boş tartışmaları bırakıp, artı değer, ücretli kölelik düzeni, insan emeğinin sömürüsü konularını tartışsa artık daha mantıklı olacak. Bırak tartışmayı düşünemiyorlar bile. Köleliklerinden memnun köleler, Tanrı mı Evrim'den çıkmıştır; Evrim mi Tanrı'dan, diye tartışıp duruyor. Dediğim gibi bir ateist bu işlerle asla kafa yormaz. Ki videonun en başında aptalca bir yorumla ateistleri işin içine katmış şahıs. Bilgisizlikten ve kulaktan dolma laflarla hareket etmekten başka bir şey değil yaptığı. Önce gitsin ateistleri tanısın. Ya da ateizmi kavrasın. Türkiye'de hangi kavram zaten tam karşılığını buluyor ki? Ben ateist olarak en doğrusunu tekrar edeyim:
''ateistler bu konularla zaman bile harcamaz günlük yaşantılarında''
Cehaletle savaşmalıyız ama. Elimizden geldiğince.
 

FCLivorno

Hectopat
Katılım
19 Mart 2018
Mesajlar
2.340
Çözümler
3
Yer
Leningrad
@Aaron Percival
Cehalet bu ülkenin içine işlemiş, AKP/MHP gibi partileri iktidarda tutan halktan ne hayır gelir bilime sanata felsefeye? Senin benim çabamla çıkmaz bu leke. Devrim gerekli bunun için.
 

Numbness

Hectopat
Katılım
8 Mart 2016
Mesajlar
796
Çözümler
3
Ta ne zamandan yazdım. Acaba kim diyecek diye :)
 
Son düzenleme:

BERWAR

Zettapat
Katılım
19 Eylül 2015
Mesajlar
35.142
Makaleler
11
Çözümler
32
Senin kadar boş konuşan birini görmemiştim
Profilinde kurt resmi olan birinin ne zaman mantıklı konuştuğu görülmüş. Trump'i protesto için turp kesen, Hollanda'yi protesto için portakal kesen, Israil'i protesto için kola döken, Çinli sanip Koreli döven, Rusya'yi protesto etmek için Hollanda elçiliğine yumurta atan nesil sonuçta bunlar şaşırmamak lazim.
 
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yukarı