Exa PC'den PES CoD Tarzı Oyunlar İçin Sistem Tavsiyesi

Gigabyte F2A55M-DS2 DDR3 1866MHz S+V+GL+16X FM2 | Anakartlar | EXA Bilgisayar - Hesaplı Alışveriş ANAKART

AMD A10 X4 6800K 4.1 GHz 4MB FM2 | İşlemciler | EXA Bilgisayar - Hesaplı Alışveriş İŞLEMCİ

Cooler Master RC-430 500W ATX Kasa/Siyah | Kasalar | EXA Bilgisayar - Hesaplı Alışveriş KASA

Seagate 1 TB 7200 64MB SATA3 / ST1000DM003 | Sabit Diskler | EXA Bilgisayar - Hesaplı Alışveriş HDD

LG GH24NS95 24X SATA DvdRw Siyah - Bulk | DVD Yazıcılar | EXA Bilgisayar - Hesaplı Alışveriş DVD YAZICI

Corsair 2x4 8 GB 1866Mhz DDR3 CMZ8GX3M2A1866C9R | Bellekler | EXA Bilgisayar - Hesaplı Alışveriş BELLEK

SİSTEM BU HALİ İLE 1256,24 TL TUTUYOR. UYGUN BİR KASA ÖNERİSİ ve ANAKART YORUMU bekliyorum sizlerden.

- - - Güncellendi - - -

Asla Apu alırken diğer herşeyden kısın ama ramden kısmayın. Apudaki ekran kartının belleği olmadığı için ramden kullanırlar. 1866 mhz ramden vazgeçmeyin.

Peki öyleyse , teşekkürler. Bir de anakart hakkında yardımcı olursanız ... Ve kasa ? Exa ya Corsair ve CM kasalar gelmişken niçin Xigmatek ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasa hakkında yorum yapamayacağım ama anakart için apular a85 chipset ile daha performanslı oluyor diyorlar.

Evet fena sayilmaz. Ben sadece başka insanlardan duydum yonga takımı olayını. Doğru olabilir yada olmayabilir. Zaten oc düşünmüyorsanız en kötü anakart bile yeterli gelecektir.

Son durum ? Kurduğum son sistemi alacağım öyleyse ? Recep abi , Berke ve diğer arkadaşlar da yardımcı olursa son durum hakkında daha iyi olur.

- - - Güncellendi - - -

Evet konuyu bitirelim artık son bir yorum yaparsanız sistemle ilgili ?

Biraz bahseder misiniz ? APU nedir ne işe yarar , Hybrid Graphics nedir ?

APU (Accelerated Processing Unit - Hızlandırılmış İşlem Birimi) = Gömülü grafik arabirimi barındıran AMD "A" serisi işlemciler.

Hybrid CrossfireX = AMD sistemlerde, harici ekran kartı ve dahili grafik arabiriminin aynı anda kullanılıp, performans artışı sağlanması.

Recep abi yanlış anlıyorsun. Sadece dedim ki son sistemi alacağım ve ekleme-çıkarma yapacak olan var mı ? Burada farklı bir sorun yok sanırım ? Yorumlamanın anlamı bu olsa gerek , yardımlarınız için teşekkürler. Elini küçük bir isteğime yormak yerine bana ! ile cevap vermene kırıldım şu an...

- - - Güncellendi - - -

Yardımlarınız için teşekkürler. Sistemi oluşturduğum zaman görüntüleri paylaşmaya çalışacağım.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı