Excalibur E27QHD monitör alınır mı?

Ah Casper... Üzümlü kekim...
Alma, aldırma, önerme.

Alma, aldırma, önerme.

27 inç olmak zorunda değil ama olsa daha iyi olur gibi bir isteğim var şu anda da LG'nin monitörünü kullanıyorum hiç memnun değilim başka önerileriniz var mıdır?
Alma, aldırma, önerme.

Ayrıca benim monitörler hakkında pek bilgim yok oyun için hangi tür paneller kullanmalıyım?

27 inç olmak zorunda değil ama olsa daha iyi olur gibi bir isteğim var şu anda da LG'nin monitörünü kullanıyorum hiç memnun değilim başka önerileriniz var mıdır?

Ayrıca benim monitörler hakkında pek bilgim yok oyun için hangi tür paneller kullanmalıyım?
Madem monitörler hakkında bir bilginiz yok o zaman LG gibi üst kalite bir marka'nın bir tane monitörünü kullanarak ön yargı oluşturmayın kendi kendinize LG piyasada ki en kaliteli markalardan biri hangi modelini kullanıyorsunuz sorun LG'den değil aldığınız elinizde ki monitörün içeriklerinden olabilir örneğin eğer TN panel bir monitör ise renkleri çok kötü iletir eğer LG markasının IPS veya VA panel bir monitörünü kullanırsanız pişman olmazsınız.

Madem monitörler hakkında bir bilginiz yok o zaman LG gibi üst kalite bir Marka'nın bir tane monitörünü kullanarak ön yargı oluşturmayın kendi kendinize LG piyasada ki en kaliteli markalardan biri hangi modelini kullanıyorsunuz sorun LG'den değil aldığınız elinizde ki monitörün içeriklerinden olabilir örneğin eğer TN panel bir monitör ise renkleri çok kötü iletir eğer LG markasının IPS veya VA panel bir monitörünü kullanırsanız pişman olmazsınız.

Hocam haklı olabilirsiniz ancak ben 32 inç bir monitör almam, alamam sizin bildiğiniz herhangi bir LG model monitör var mıdır? Ben çerçeve inceliğine de dikkat ediyorum ince olursa daha iyi olur.

Geri
Yukarı