Excalibur G650 İncelemesi

Excalıbur G650
  • İşlemci: Intel Core i7-7700HQ İşlemci
  • İşletim Sistemi: Windows 10 Home
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1050 4GB GDDR5 128bit
  • Ekran: 15.6” Full HD Anti-Glare IPS LED Panel (1920*1080) 300 nit parlaklık
  • RAM: 16 veya 32 GB (2*16GB) SODIMM 2400MHz DDR4
  • Depolama: 128GB M2 SSD/ 256GB M2 SSD / 512GB M2 SSD / 1000 TB
  • Kamera: 1MP HD, 720P, LED Mikrofonlu
  • Boyut ve Ağırlık: 385(H) x 261(W) x 25.1(L) mm – 2.5 kg
  • Pil: Prizmatik 6 Cell Batarya
  • Hoparlör: 2W*2 stereo speaker, 3W*1 Subwoofer, Dolby® Digital Ses Sistemi
  • Bağlantılar: Bluetooth 4.0, Intel 802.11 ac, WLAN,
  • Klavye ve Touchpad: Işıklı Özel Tasarım Gaming Klavye ve Touchpad
  • Portlar: 3 adet USB 3.1,1 adet Type-C, 1 adet HDMI, 1 adet Mini DP,1 adet SD Kart

Deneyimlerim:
Notebook şu ana kadar hiçbir sıkıntı çıkarmadı.
Ama geçenlerde format attırmak için aldığım yere götürdüm büyük bir teknonoloji mağazasıydı ama aldığım günkü gibi davranmadılar, aldığınız yere dikkat edin. Mağazanın adını vermesem daha iyi olur :D
Format atmayı biliyordum ancak formatı kendin atarsan Excalibur size notebookun kendi temalarını vermiyordu o yüzden götürmüştüm.
Belki duymuşsunuzdur Casper tam 1 saat içinde sorununuzu çözüyor ve ayriyetten WhatsApp hatlarından iletişime geçebiliyorsunuz.
Ve almayı düşünürseniz gönül rahatlığıyla alabilirsiniz ama bu fiyatı çok daha fazla gaming notebook bulabilirsiniz.
Ama şu ana kadar hiçbir sorun çıkmadı açamadığı oyun bilmiyorum en kral oyunda en aşağı 60 FPS alıyorum.
Ve klasik olarak GTA 5 kaldırıyor :D

SİSTE.png
Nvidai.png
Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizce 5500 TL'ye değiyor mu? Sanırım yazdığınız depolama birimleri fiyata dahil.
5500TL'yi sonuna kadar hak ediyor bence kurusu kuruşuna.

Ama şu anda bu konuyu açtıktan sonra pc'de bı sıkıntı olustu onunda profilimden bakabilirsiniz ve bana yardım ederseniz sevinirim.

Ama bu fiyata daha iyi notebook'lar var.

PC dediğin sadece ram ve ekran kartı ile olmuyor buna Monster PC olarak örnek verebiliriz.

Rami harika o harika falan filan ama detaya girersen saçma sapan şeyler kullanabiliyor.

Fiyat, aldığınız yer Vs yazarsanız?
MediaMarkt'den almıştım ve 5500 TL civarında şuanda.
En uygun Media Markt'da ama hizmetleri hiç ama hiç iyi değil garanti konusunda çok büyük sıkıntı çıkarıyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı