Excalibur G770 60 Hz ekranına maksimum kaç Hz OC yapılır?

OverFireable

Kilopat
Makaleler
10
Yer
Karabük
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus TUF 6900XT OC Edition / AMD Ryzen 7 5800x3D / Kingston Fury Renegade RGB 2x16 3600Mhz CL16 / Asus ROG STRIX B550-XE / Samsung 980 Pro / Hikvision E100 1TB / Phanteks P600s / Corsair RM850x 850 watt 80+ gold / Arctic Liquid Freezer II 360
Aslında monitör destekliyorsa 5Hz ile deneyerek arttırabilirsin. Bende denemiştim 75Hz yapmıştım ama sürekli 75Hz de kalınca ekran dalgalanma yapıyordu belki sende de olabilir.

Aslında monitör destekliyorsa 5Hz ile deneyerek arttırabilirsin. Bende denemiştim 75Hz yapmıştım ama sürekli 75Hz de kalınca ekran dalgalanma yapıyordu belki sende de olabilir.
Hocam 2Hz bile yeter. Dalgalanma yapmadan kaç Hz olur diye soruyorum zaten.

Onu bilmek zor çünkü her monitör farklı özelliklerde yapılıyor. Dediğim gibi deneyerek bulabilirsin ama tek seferde 75Hz e almayı falan denersen riskli olabilir. Eğer desteklemiyorsa bile siyah ekran kalıp eski ayarına geri dönüyordu diye hatırlıyorum.

Onu bilmek zor çünkü her monitör farklı özelliklerde yapılıyor. Dediğim gibi deneyerek bulabilirsin ama tek seferde 75Hz e almayı falan denersen riskli olabilir. Eğer desteklemiyorsa bile siyah ekran kalıp eski ayarına geri dönüyordu diye hatırlıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videoda gösterildiği şekilde mi yapmalıyım?
Hocam eğer özelleştirme yapıp ekranı değiştirmediyseniz 144Hz olarak gözüküyor. Eğer değiştirdiysenizde yavaş yavaş 1-1 arttırarak bakın.
Hocam benim aldığım aslında şuanda piyasada yok en yakını buydu da aslında ben 120Hz olarak aldım maksimum 60Hz açıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı