Excalibur G770 alınır mı?

Bütçe
7000-7500

EsTable

Centipat
Katılım
22 Kasım 2020
Mesajlar
192
Çözümler
1
Merhaba arkadaşlar. Biliyorum bu konuda zaten bir sürü konu açılmış. Ama bir de ben sormak istedim. İzlediğim her test videosunda sıcaklık 75'i geçmiyor. Laptop ısınmıyor. Oyun preformansı iyi... Fakat inceleme videolarının dışında (mesela Technopat sosyalda) herkes Excalibur alınmaz yazmış. Bazı kişiler de fanları fullersen 80'in üstüne çıkmaz ama çok sesli olur demiş. Kullanan birisi varsa bana yardımcı olabilir mi? Lütfen gelip Excalibur alınmaz, Excalibur pişmanlıktır yazmayın. Yazacaksanız da sebebiyle yazın. Bu model için diyorum.
 
Son düzenleyen: Moderatör:

Jeytenoamus

Decapat
Katılım
2 Aralık 2020
Mesajlar
2.543
Çözümler
16
Monster'ın 120 Hz ekranı 10. nesil işlemcisi var. Ve bildiğime göre fazla da ısınmıyor. Ama şöyle bir sıkıntı var uzun zamandır takip ettiğim model tükenmiş ve yenisi çıkmış. Çıkalı da 1 hafta falan olduğu için ne kadar sağlamdır bilmiyorum.

Hocam Abra almayın uyarıyorum, zamanında bende yaptım bir hata aldım Monster Abra, çok pişmanım. Üstelik "...bildiğime göre fazla da ısınmıyor", bu yanlış bir bilgi. Genelde garantisi bitince Abra'ların anakartı yanıyor. Belki son söylediğim yanlıştır hatam varsa düzeltin ama garantisi bitince anakartı yanan çok gördüm.
 
Yukarı