Excalibur G770 alınır mı?

Bütçe
7000-7500

EsTable

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Biliyorum bu konuda zaten bir sürü konu açılmış. Ama bir de ben sormak istedim. İzlediğim her test videosunda sıcaklık 75'i geçmiyor. Laptop ısınmıyor. Oyun preformansı iyi... Fakat inceleme videolarının dışında (mesela Technopat sosyalda) herkes Excalibur alınmaz yazmış. Bazı kişiler de fanları fullersen 80'in üstüne çıkmaz ama çok sesli olur demiş. Kullanan birisi varsa bana yardımcı olabilir mi? Lütfen gelip Excalibur alınmaz, Excalibur pişmanlıktır yazmayın. Yazacaksanız da sebebiyle yazın. Bu model için diyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha iyi ürünler varken neden G770 alıyorsunuz?

7500 fiyat bandında bundan iyisini bulamadım. Bulduysanız yazabilirsiniz.

Sana şöyle diyeyim, alırsan doğal gazı kapatabilirsin. Yüksek ihtimalle ısınma ihtiyaçlarını karşılar.
İlk alındığında sorun yaşatmıyor. Ama bir süre sonra çok ısınıyor. Fortnite'da 100 dereceyi gören vardı forumda.

Ben de baktım. Laptopu kullanan biri Technopat Sosyal'e inceleme atmış. Her şey iyi diyor. Başta LoL'de 95 dereceleri görmüş. Sonra bir uygulamayla işlemcinin Turbo Boost modunu kapatmış. Sıcaklık 70leri geçmemiş ve performansda FPS kaybı maksimum 5leri görmüş. Yani ısınmasını dert edeceğimi sanmıyorum.

2 arkadaşım Excalibur aldı. İkisine de almadan önce ASUS, MSI marka laptoplar attım. 1000 TL fazla verip almadılar, acısını şimdi çekiyorlar. İkisinde de pil sorunu var. Nedir bu pil sorunu derseniz, şarj %60'a düştüğünde laptop kendini kapatıyor, fişe takmadan açmıyor. Bir arkadaşım fişe takılı kullandığı için garantiye yollamadı, ama o şekilde de cayır cayır diyor bilgisayar. Diğeri garantiye yolladı, kullanıcı hatası dediler 1500 TL fatura çıkardılar. Şu an Casper'ı tüketici mahkemesine şikayet ettiler, dava devam ediyor.

Her Excalibur konusunda bunu anlatıyorum. Yine de almak isterseniz, buyurun alın. Ama o markadan kimseye hayır gelmez haberiniz olsun.

Ben de şarja takılı kullanacağım için pek sıkıntı olmaz. En kötü bir güç kaynağı alırım dışarda kullanabilmek için.

7500 fiyat bandında bundan iyisini bulamadım. Bulduysanız yazabilirsiniz.

Ben de baktım. Laptopu kullanan biri Technopat Sosyal'e inceleme atmış. Her şey iyi diyor. Başta LoL'de 95 dereceleri görmüş. Sonra bir uygulamayla işlemcinin Turbo Boost modunu kapatmış. Sıcaklık 70leri geçmemiş ve performansda FPS kaybı maksimum 5leri görmüş. Yani ısınmasını dert edeceğimi sanmıyorum.

Ben de şarja takılı kullanacağım için pek sıkıntı olmaz. En kötü bir güç kaynağı alırım dışarda kullanabilmek için.

Hocam ben o paraya kötü olsa bile Monster alırım ama siz hala Excalibur diyorsunuz eminim pişman olacaksanız alırsanız Excalibur.

Yeni konular

Geri
Yukarı