Excalibur G770 için batarya tavsiyesi

NooffLe

Decapat
Daha fazla  
Herkese merhaba, G770 cihazımın bataryası çok kötü durumda ve garantisi bitti. Türkiye'de fiyatlar 1800 civarlarında ve cihaz yurt dışında neyin muadili bilmediğim için bu konuyu açıyorum. Eğer ki bildiğiniz bu cihazla uyumlu bir batarya varsa ve özellikle yurt dışı sitelerinde bulabilirseniz çok sevinirim.

Hocam özellikle batarya konusu tam bir karaborsa, piyasadaki muadil denilen ürünler ciddi performans kaybına sebep oluyor ayrıca cihaza zarar vermesi de cabası. Aynı batarya veya aynı cihazdan çıkma ürün dışında tek çare servisten temin etmektir. Yan sanayi tavsiye etmiyorum.

Hocam
Hocam özellikle batarya konusu tam bir karaborsa, piyasadaki muadil denilen ürünler ciddi performans kaybına sebep oluyor ayrıca cihaza zarar vermesi de cabası. Aynı batarya veya aynı cihazdan çıkma ürün dışında tek çare servisten temin etmektir. Yan sanayi tavsiye etmiyorum.
Teşekkür ederim hocam da servis yedek parça temini yapmıyor ve 2300 lira gibi bir fiyat çıkarıyor. Yan sanayi de değil tam olarak istediğim bu kasa mutlaka bir başka bilgisayarın çakması yani monster da casper da bunu yapıyor diye biliyorum. O yüzden hani yurtdışındaki muadilinin bataryasını daha ucuza temin edebilirim diye düşünmüştüm.

Geri
Yukarı