Excalibur G770 indirme için açık bırakılırsa sorun olur mu?

yusuf settar

Femtopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Yüksek gbli oyunları indirmek istiyorum. Gece açık bıraksam bir sıkıntı çıkar mı acaba? Daha önce tartışılmıştır illaki, biliyorum ama Casper Excalibur G770 kullanıyorum. Söz konusu marka çok taşa tutulmuş. Bu yüzden özel olarak sormak istiyorum. Açık bıraksam nasıl olur, bir sıkıntı çıkmaz değil mi?
Veya nasıl açık bırakmalıyım? En sağlıklı şeklini lütfen belirtir misiniz?

Selam arkadaşlar. Yüksek gbli oyunları indirmek istiyorum. Gece açık bıraksam bir sıkıntı çıkar mı acaba? Daha önce tartışılmıştır illaki, biliyorum ama Casper Excalibur G770 kullanıyorum. Söz konusu marka çok taşa tutulmuş. Bu yüzden özel olarak sormak istiyorum. Açık bıraksam nasıl olur, bir sıkıntı çıkmaz değil mi?
Normal şekilde açık bırak hocam.
İşlemciyi dengeliye al yeterli.

Bir sıkıntı olacağını sanmıyorum. Ha sabah açık kalmış aksama kadar, ha geceden sabaha kadar.
İnternetiniz stabilse hiçbir şey olmaz.

Hocam diğer bir konuma müsait iseniz yazabilir misiniz eğer görebiliyorsanız zaten 2 tane konum var da şarja takınca çok cızırtı çıkarıyor da.
Video olmadan pek bir şey söylemek mümkün değil. Sesini duyabilirsek en azından net bir şey söylemeye çalışırız.

Video olmadan pek bir şey söylemek mümkün değil. Sesini duyabilirsek en azından net bir şey söylemeye çalışırız.

İdil Eczanesi.m4a adlı eki önizle.

İdil Eczanesi.m4a.
79 KB

Hocam telefondan kaydettim umarım ses geliyordur mouse tıkından sonra yüksek performans moduna alıyorum ses yükseliyor
Not:
(Idil eczanesi yazdığına bakmayın hocam evimin yakınında bir eczane iPhone konumlara göre ses kayıt ediyor alakam yoktur).

Yeni konular

Geri
Yukarı