Excalibur G770 termal macun değiştirilmeli mi?

xspecty

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Core I5 9300H - Nvidia GeForce GTX 1050 3GB - 8x2 (16GB) 2666 Mhz Ram - 480GB Kingston Sata SSD - 500GB KIOXIA M.2 Nvme SSD
Merhaba bende Excalibur G770 Gaming PC var. Bilgisayarı 2019 da aldım ve aldığımdan beri hiç termal macun değiştirmedim (3 yıldır). Fakat son zamanlarda bilgisayar düşük grafikli sistem gerektirmeyen oyunlarda bile 85-87 derece arası gidip geliyor ve birazcık zorlansa 96 dereceye kadar çıkıyor. Bu durumda termal macun değiştirmeli miyim (muhtemelen değiştirmeliyim yine de emin olmak için soruyorum) veya değiştireceksem G770 laptop için hangi macunu önerirsiniz? Durumum çok iyi değil öğrenciyim bütçem en fazla 100-150 TL falan.

Aklımda bir tane vardı bu nasıldır acaba;

Casper'ı arayın onlar direk değiştirirler bedavaya arkadışım. Her sene götürüp yaptırır.

Merhaba bende Excalibur G770 Gaming PC var. Bilgisayarı 2019 da aldım ve aldığımdan beri hiç termal macun değiştirmedim (3 yıldır). Fakat son zamanlarda bilgisayar düşük grafikli sistem gerektirmeyen oyunlarda bile 85-87 derece arası gidip geliyor ve birazcık zorlansa 96 dereceye kadar çıkıyor. Bu durumda termal macun değiştirmeli miyim (muhtemelen değiştirmeliyim yine de emin olmak için soruyorum) veya değiştireceksem G770 laptop için hangi macunu önerirsiniz? Durumum çok iyi değil öğrenciyim bütçem en fazla 100-150 TL falan.

Aklımda bir tane vardı bu nasıldır acaba;

https://www.amazon.com.tr/Arctic-AC...words=termal+macun&qid=1656937682&sr=8-5&th=1 bu macunu önerebilirim sana

benim attığım kötü mü peki?

Casper'ı arayın onlar direk değiştirirler bedavaya arkadışım. Her sene götürüp yaptırır.
biliyorum onu ama parça çıkarıp eski parça takma durumu falan aklıma geliyor sonuçta adam çıkarıp eski parça taksa 1 ay sonra bozulsa hiçbir şey diyemem

Benim attığım kötü mü peki?

Biliyorum onu ama parça çıkarıp eski parça takma durumu falan aklıma geliyor sonuçta adam çıkarıp eski parça taksa 1 ay sonra bozulsa hiçbir şey diyemem.

Öyle bir şey olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı