Excalibur G770 Witcher 3'te 98 derece

Kararsız23

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, daha 2 hafta oldu laptopu alalı. MSI Afterburner'la baktığımda Witcher 3'ü açar açmaz işlemci 85-95 aralığında gezmeye başlıyor. Gaming modda ve Turbo fanlar açıkken. Birkaç kez 97-98'leri bile gördüm. Korkudan 5 dakika bile oynayamadım oyunu. i5 9300H ve GTX1650. Ne yapmam gerekir sizce? Normal mi bu değerler?

Arkadaşlar, daha 2 hafta oldu laptopu alalı. MSI Afterburner'la baktığımda Witcher 3'ü açar açmaz işlemci 85-95 aralığında gezmeye başlıyor. Gaming mod da ve Turbo fanlar açıkken. Birkaç kez 97-98'leri bile gördüm. Korkudan 5 dakika bile oynayamadım oyunu. i5 9300H ve GTX1650. ne yapmam gerekir sizce? Normal mi bu değerler?

İade edin, kronik sorunlu bir marka, eğer iade edemiyorsanız servise yollayın bir de soğutucu alın.

Son düzenleme:
Daha serin çalışsın istiyorsanız ya işlemci gücünden kısacaksınız ya da işlemci turbosunu kapatacaksınız. O sıcaklıklara dahi ulaşsa bir şey olmaz merak etmeyin, bu işlemci için sınır 100 derece ondan sonra sıkıntı verir. Dediğim gibi işlemciyi kısın sıcaklık düşsün isterseniz, çok kafaya takıyorum derseniz iade edin süresi geçmeden.

Arkadaşlar, daha 2 hafta oldu laptopu alalı. MSI Afterburner'la baktığımda Witcher 3'ü açar açmaz işlemci 85-95 aralığında gezmeye başlıyor. Gaming modda ve Turbo fanlar açıkken. Birkaç kez 97-98'leri bile gördüm. Korkudan 5 dakika bile oynayamadım oyunu. i5 9300H ve GTX1650. Ne yapmam gerekir sizce? Normal mi bu değerler?
7 Haziran da kayıt olmuşsunuz. Neden sormadınız alırken?
Ürünü iade edin ısınma sorunu geçmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı