Excalibur G770'de oyunlarda FPS düşmesi oluyor

MmelihalpP

Centipat
Daha fazla  
RAM
16
Ekran kartı
RTX 3050
İşlemci
İ5 11400H
Satın alalı 3 gün olan Casper Excalibur G770 laptopumda oyun oynarken anlık FPS dropları yiyorum. Ve o anda Görev Yöneticisi'nden baktığımda işlemci kullanımının çok azaldığını ve işlemcinin ekran kartının 3D'sinin neredeyse %100'e çıktığını görüyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar NVIDIA Denetim Masası'ndan ekran kartı olarak harici ekran kartını seçmeme rağmen yapıyor. Isı değerleri ideal Ekran kartı: 60 İşlemci: 70-80

Prizde oynuyorum o konuda sorun yok.

Witcher 3, God of War FPS aniden 70'den 8'e falan düşüyor 2 3 saniye sonra düzeliyor.

Hocam MSI Afterburner ile oyun içi değerlerinizi atabilir misiniz?

Arkadaşlar NVIDIA Denetim Masası'ndan ekran kartı olarak harici ekran kartını seçmeme rağmen yapıyor. Isı değerleri ideal ekran kartı: 60 işlemci: 70-80

Witcher 3, God of War FPS aniden 70'den 8'e falan düşüyor 2 3 saniye sonra düzeliyor.

Şarja takılı oynamayi denedin mi düzelmesi lazim?

Arkadaşlar NVIDIA Denetim Masası'ndan ekran kartı olarak harici ekran kartını seçmeme rağmen yapıyor. Isı değerleri ideal ekran kartı: 60 işlemci: 70-80

RAM tek kanal mı diyeceğim ama etkiler mi emin değilim.

Sen en iyi DDU ile ekran kartı sürücülerini sil, baştan Geforce Experience üzerinden son sürücüleri kur. Aynı şekilde Intel sürücülerini de kendi sitesi üzerinden indirip kur.

Sen en iyi DDU ile ekran kartı sürücülerini sil, baştan Geforce Experience üzerinden son sürücüleri kur. Aynı şekilde Intel sürücülerini de kendi sitesi üzerinden indirip kur.
Afterburner'den CPU Power'ı açıp takip eder misiniz kaç watt da çalışıyor cihaz.
Afterburnerden kasma anındaki grafiklere baktım söylediğim gibi İşlemcinin Kardı %100 oluyor sıcaklıklar gayet normal .

Geri
Yukarı