Excalibur G850 Düşük FPS

Astrous

Decapat
Casper Excalibur G850 laptop sahibiyim. Daha 5 gün önce macunları değiştirildi ve gayet performanslı idi. Ama dün birden bire internet Cafe simülatör oynarken aşırı donmalar başladı ve sistemin o andan beri eski performanından eser yok. CS:GO en düşük grafiklerde 25 FPS alıyorum. DDU ile driverleri silip temiz kurulum yaptım ancak bir işe yaramadı. Sonra FurMark ile stres testi yaptım. Ekran kartına yük vermeme rağmen 60 dereceyi geçmiyordu. Sonrada işlemciye yük verdim o da 60 dereceyi geçmedi. Bu biraz beni süphelendirdi sizce sorun nedir? Sistem ise oldukça yavaş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Size bir sürü tavsiye verebilirim test etmek için, zaman kaybı olur. Windows 10 kurup, ekran kartı en güncel sürücüsünü sitesinden indiriniz. Bu önemli, windowsun kurmasına izin vermeyin, güncel olmayan bir sürüm kuracaktır muhtemelen. Yazılımsal bir problem varsa bu şekilde %100 başarım sağlarsınız. Düzelmez, yani donanım kaynaklı olduğu onaylanırsa, markanın Casper olmasından dolayı servise göndermeniz sizin için en sağlıklı süreç olacaktır.

Size bir sürü tavsiye verebilirim test etmek için, zaman kaybı olur. Windows 10 kurup, ekran kartı en güncel sürücüsünü sitesinden indiriniz. Bu önemli, windowsun kurmasına izin vermeyin, güncel olmayan bir sürüm kuracaktır muhtemelen. Yazılımsal bir problem varsa bu şekilde %100 başarım sağlarsınız. Düzelmez, yani donanım kaynaklı olduğu onaylanırsa, markanın Casper olmasından dolayı servise göndermeniz sizin için en sağlıklı süreç olacaktır.
Onların hepsini yaptım olmadı, sorun bataryadaymış çıkarıp takınca eskisi gibi performanslı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı