Çözüldü Excalibur G850 Witcher 3 ani FPS düşmesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Fuat Çil

Hectopat
Merhabalar. Ben 7 gündür Witcher oynuyorum. PC = Casper Excalibur G850. burada asıl kafamı karıştıran şey oyunu Ultra grafiklerde (Witcher'ın evrenini haritasını ve grafiklerini bilirsiniz zaten ) dağlara, taşlara, sulara, çimenlere, ağaçlara yani aklınızın alacağı bütün yerleri gezerken en ufak bir FPS sorunu olmuyor. Fakat oyunu 3-4 dk oynadıktan sonra 7 saniyelik bir FPS düşmesi u giriyor. Bu drop sırasında isterseniz hanın içinde olun, isterseniz en az grafikli yerlerde o drop sonuna kadar hissetiriyor kendini. Ben de mantıken PC'min Ultra grafiklerde sorun yaşayacağını düşündüğüm, deneme amaçlı minimum grafiklerde oynamaya başladım fakat aynı sorun burada da devam ettiğini fark ettim. Acaba bu sorunun kaynağı ne olabilir? Oyun içi kaydetme olduğundan şüpheleniyorum. Çünkü oyunu kaydettiğimde eski kaydolmuş yeri silmiyorum ne olur ne olmaz diye. Şimdiden sorunuma çözüm söylediğinizi için teşekkürler hepinize.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı