Excalibur G870 RTX 3060 laptopta GTA V'de FPS düşüyor

efezuzu

Femtopat
Daha fazla  
Excalibur G870 laptop kullanıyorum. RTX 3060 i7-12650 16 GB RAM.

Oyunu ilk indiriğimde 120-150 FPS goruyordum şimdi 50-60 FPS, arabayı carptıgımda 20 FPS görüyorum. Arkada sadece Discord ve Facebook açık.

MSI Afterburner ile oyun içi değerlerinizi görün ve ekran görüntüsünü Sosyal'e yükleyin. Tüm grafik ayarlarınızın ekran görüntüsünü atın.

MSI Afterburner ile oyun içi değerlerinizi görün ve ekran görüntüsünü Sosyal'e yükleyin. Tüm grafik ayarlarınızın ekran görüntüsünü atın.

1679070923396.png

İşlemcinin sıcak oldugunu biliyorum. Zaten sogutucu kullanıyorum RDR2'de bile böyle olmuyor.

Eki Görüntüle 1705042
İşlemcinin sıkca oldugunu biliyorum zaten sogutucu kullanıyorum RDR2'de bile böyle olmuyor

İşlemcin atom bombasına dönüştüğü için oyunda FPS'in düşüyor. İşlemcini soğutmayı başarırsan FPS'in tekrar yükselir. Bu halde de oyun oynamanı önermem.

İşlemcin atom bombasına dönüştüğü için oyunda FPS'in düşüyor. İşlemcini soğutmayı başarırsan FPS'in tekrar yükselir. Bu halde de oyun oynamanı önermem.

Aga sogutucu almadan önce çok ısındığı için FPS düşmesi yasıyordum ama bunda Full öyle ve %20 %30 GPU kullanıyor gordugun gibi. Bir de PC'yi daha yeni açmama rağmen sıcaklığı öyle.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aga sogutucu almadan önce çok ısındığı için FPS düşmesi yasıyordum ama bunda Full öyle ve %20 %30 GPU kullanıyor gordugun gibi. Bir de PC'yi daha yeni açmama rağmen sıcaklığı öyle.

Soğutucuyla çözülecek bir şey değil bu. Garantisi varsa gönderin bakımını yapsınlar. Bu şekilde oyun da oynamayın. Zarar verirsiniz.

Excalibur G870 laptop kullanıyorum. RTX 3060 i7-12650 16 GB RAM.

Oyunu ilk indiriğimde 120-150 FPS goruyordum şimdi 50-60 FPS, arabayı carptıgımda 20 FPS görüyorum. Arkada sadece Discord ve Facebook açık.
Hocam oyuna girdikten sonra görev yöneticisini açın, Ayrıntılar>gtav.exe>Benzeşmeyi Ayarla ve oradan istediğiniz 2 veya 3 tane CPU'yu kapatın. Ben CPU 1 ve CPU 3'ü kapatmanızı tercih ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı