Excalibur G900 güvenli olarak nasıl kargolanmalı?

Canklct

Decapat
Daha fazla  
Excalibur G900 laptopum var. Garantiye göndereceğim kutusuyla ve açıkçası kargo şirketine güvenim 0 ve cihazın kutusu da pek dayanıklı değil. İlk bana kargolandığı zaman köpük ve kartonu vardı ama heyecandan atmıştım, şimdi onlarda yok. Sizce nasıl göndereyim laptopu en güvenli şekilde ve nereden nasıl bulabilirim kargo sağlar mı bu karton ve köpüğü bana?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kargo evet sağlar sana karton ve köpüğü dizüstü olduğunu söylerseniz belki dikkat ederler. Ama zahmet edip elden verseniz... Daha iyi?

Patpat naylon denen şeyle 10 kat sarın kutuyu. Kargoya güvenip kutusuz gitmeyin bence. Kargo sağlamayabilir. En son ikealarda falan bardaklar tabaklar kırılmasın diye kullanılan kağıtlardan vardı kargolarda. Ben kulaklık gönderirken sardım patpat naylonla bayağı sağlam oluyor. Abartı gelebilir ama kargoyu havaya atıp vole vurarak arabaya yükleyen kargocular gördü bu memleket.

Patpat naylon denen şeyle 10 kat sarın kutuyu. Kargoya güvenip kutusuz gitmeyin bence. Kargo sağlamayabilir. En son ikealarda falan bardaklar tabaklar kırılmasın diye kullanılan kağıtlardan vardı kargolarda. Ben kulaklık gönderirken sardım patpat naylonla bayağı sağlam oluyor. Abartı gelebilir ama kargoyu havaya atıp vole vurarak arabaya yükleyen kargocular gördü bu memleket.

Sağ olun hocam kutusuna koydum kutuyu 3 metrelik pat patla sardım kutu koli buldum etrafını onunla sardım ve kargocuya kırılır damgası koydurdum inşallah bir şey olmaz.

Geri
Yukarı