Excalibur G900 ne kadar eder?

burakuztutar

Decapat
Merhabalar, 1 yıl önce ekim ayında Excalibur G900 oyuncu laptopın BVL0A modelini satın aldım. Şimdi ise satıp kendime sağlam bir gitar alma hayalim var. Fakat fişimi bulamıyorum, dayımın kartından alındı geçmişe bakamıyorum ve BVL0A Modelini arattım arattım bulamadım. Fiyatı da hatırlamıyorum dolayısıyla fakat 10'un üzerindeydi aldığım zaman. Size özelliklerini yazsam ederini söyleyebilir misiniz rica etsem?

1660 Ti i710. 16 GB RAM 500GB SSD
144Hz ekran

çok özür dileyerekten emin olup olmadığınızı soruyorum çünkü 2020 ekiminde dayım da 13K gibi bir fiyat ödediğimizi onayladı. şaşkınlıkla okudum yorumlarınızı ve şu anda mediamarkta dava açmayı planlıyorum. kaale alınır mıyım artık bilmiyorum hani ürünün kodu bile (bvl0a) internette yok, fiş bir yerden çıkar belki. eksik belirttiğim bir özellik olabilir mi? aceleyle aldım zamanında hayal kırıklığı yaşıyorum şimdi.
i710 yazmışım i7 10. nesil oluyor, o da mı kurtarmaz be

çok özür dileyerekten emin olup olmadığınızı soruyorum çünkü 2020 ekiminde dayım da 13K gibi bir fiyat ödediğimizi onayladı. şaşkınlıkla okudum yorumlarınızı ve şu anda mediamarkta dava açmayı planlıyorum. kaale alınır mıyım artık bilmiyorum hani ürünün kodu bile (bvl0a) internette yok, fiş bir yerden çıkar belki. eksik belirttiğim bir özellik olabilir mi? aceleyle aldım zamanında hayal kırıklığı yaşıyorum şimdi.
i710 yazmışım i7 10. nesil oluyor, o da mı kurtarmaz be
Excalibur olduğu için bu fiyat,normalde 11K'ya zorlanır özellikleri.

12K eder. 3050'den daha fazla performans veren 30MH/s yapan bir bilgisayar sonuçta garanti durumuna göre fiyat artabilir veya azalabilir. Ben 10 ay garantisi kalmış olarak bu fiyatı söylüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı