Excalibur G900 sisteme Windows 11 kurdum

Artık bir Gaming PC sahibi olabildim. Biriktirdiğim parayla ve emeğimle artık ben de Gaming PC sahibiyim :) Şu Excalibur G900 PC'yi aldım Windows 10 işletim sistemli.

Geçen gün arkadaşım dedi ki Windows 11'e yükselt. Ben de beta gibi deneme sürümü vardı, onu yükledim. Sistem bayağı değişmiş ya, Windows fark yaratmış. Özellikle bu widgetleri daha da kolay göze hitap eden kullanışlı duruma getirmiş. Var mı yükleyen, bana farklı bir özelliğini söyleyecek olan? Güvenlik durumu vs?

1631867738918.png

Laptop için hayırlı olsun da beta veya developer sürümdeki Windows 11 vıcık vıcık, bazen uygulamalarda sorun yaratabiliyor.
Günlük konu açanlardan gördüğüm kadarıyla.

Son düzenleyen: Moderatör:
Artık bir Gaming PC sahibi olabildim. Biriktirdiğim parayla ve emeğimle artık ben de Gaming PC sahibiyim :) şu Excalibur G900 PC'yi aldım Windows 10 işletim sistemli.

Geçen gün arkadaşım dedi ki Windows 11'e yükselt. Ben de beta gibi deneme sürümü vardı, onu yükledim. Sistem bayağı değişmiş ya, Windows fark yaratmış. Özellikle bu widgetleri daha da kolay göze hitap eden kullanışlı duruma getirmiş. Var mı yükleyen, bana farklı bir özelliğini söyleyecek olan? Güvenlik durumu vs?

Eki Görüntüle 1167378

Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın.

Hayırlı olsun :) İnşallah bir gün ben ve benim gibi kötü sistemli insanlara da nasip olur.

Hayırlı olsun :) İnşallah bir gün ben ve benim gibi kötü sistemli insanlara da nasip olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hayırlı olsun krdsim bende yükledim senin gibi biraz baktım widgetler dediğin gibi olmuş. Oyuncu laptopu kullanıyorsan Windows 10'dan farkı Xbox durumu. Xbox'ın varsa eğer direk ona uygun olarak kullanabilme durumu yapmış ben denemedim ama çevrem sağ olsun oyun tutkunu denemişler sende bir araştır.

Artık bir Gaming PC sahibi olabildim. Biriktirdiğim parayla ve emeğimle artık ben de Gaming PC sahibiyim :) şu Excalibur G900 PC'yi aldım Windows 10 işletim sistemli.

Eki Görüntüle 1167378

Öncelikle h. O. Sonrasında ise bir de güvenlik anlamında iyileşmiş. Artık Windows 10a göre bile 2 katı daha güvenli bir hale getirmişler.
Artık bir Gaming PC sahibi olabildim. Biriktirdiğim parayla ve emeğimle artık ben de Gaming PC sahibiyim :) Şu Excalibur G900 PC'yi aldım Windows 10 işletim sistemli.

Eki Görüntüle 1167378

Geri
Yukarı