Excalibur G900'de oyun kasması

Daha fazla  
Herkese iyi akşamlar RTX 2060 ekran kartı ve i7 10.nesil bir laptomunun olmasına rağmen Assassin's Creed odysseys gibi bir oyunda her şey maxa alıp oynadığım zaman ve benchmark yaptığım zaman FPS 10'dan yukarı çok nadiren çıkıyor bütün driverlerın yüklü olup ekran kartının da güncel olmasına rağmen FPS değerlerim neden böyle acaba.

Herkese iyi akşamlar RTX 2060 ekran kartı ve i7 10.nesil bir laptomunun olmasına rağmen Assassin's Creed odysseys gibi bir oyunda her şey maxa alıp oynadığım zaman ve benchmark yaptığım zaman FPS 10'dan yukarı çok nadiren çıkıyor bütün driverlerın yüklü olup ekran kartının da güncel olmasına rağmen FPS değerlerim neden böyle acaba.
Şarja takılı mı oynuyorsunuz?

Excalibur kullanmadığım için bilmiyorum fakat kendi bilgisayarımda güç modları var, boşta minimum performans modunu kullanıyorum, oyuna gireceğim zaman extreme moda alıyorum. Bazen unuttuğum oluyor ve inanılmaz bir FPS kaybı yaşıyorum. Eğer bilgisayarınızda bu tür modlar varsa yanlışlıkla düşük modda oynuyor olabilirsiniz. Arkadaşın da dediği gibi eğer şarjda değilse o da çok büyük FPS kayıpları yaşatıyor.

2 sindede aynı problem var hocam.
Excalibur kullanmadığım için bilmiyorum fakat kendi bilgisayarımda güç modları var, boşta minimum performans modunu kullanıyorum, oyuna gireceğim zaman Extreme moda alıyorum. Bazen unuttuğum oluyor ve inanılmaz bir FPS kaybı yaşıyorum. Eğer bilgisayarınızda bu tür modlar varsa yanlışlıkla düşük modda oynuyor olabilirsiniz. Arkadaşın da dediği gibi eğer şarjda değilse o da çok büyük FPS kayıpları yaşatıyor.

Deneyeceğim hocam teşekkürler.

Geri
Yukarı