Excalibur G911 hangi kasayı kullanıyor?

Kasasi, ekrani çok şık duruyor. Şahsen ben de merak ediyorum ama hiç araştırmadım. Daha önceki G900 kasası Dell G3 kasalara benziyordu ama o muydu emin değilim. Bilen varsa umarım yazar buraya.
Casper sorunlu bir marka. Hiçbir ürününü almayın derim. Bütçeniz ne kadar?
Hangi kasayı kullanıyor, ne sıkıntılar çıkar sorularının cevabını postunuzda bulamadim.

Quanta kasa. GPU-Z'de öyle gözüküyor üretici. Eski cihazlarla aynı yani...
Kasasi baya güzel duruyor ama sözde Max-P dedikleri 3080 yanında 11800H var ama şarj cihazı 230W. Bazı test videolarında da o ekran kartına göre cok çok düşük FPS'ler gördüm. Kasa görüntüsü cok güzel ama içi boş demek ki:)

Kasasi baya güzel duruyor ama sözde Max-P dedikleri 3080 yanında 11800H var ama şarj cihazı 230W. Bazı test videolarında da o ekran kartına göre cok çok düşük FPS'ler gördüm. Kasa görüntüsü cok güzel ama içi boş demek ki:)
Çoğu zaman tam güç çekemiyor bu sebepten. Anca sadece Full GPU yüklenen oyunlarda ki o bile zor. Throttle yiyor GPU Watt olarak 70-80'e düşüyor sabit 86 derece. CPU için soğutması çok kötü değil ama bu fiyata bu soğutma olmaz. Ekranına lafım yok doğruya doğru. Kasası kalitelidir ama dediğiniz gibi içi boş.

Yeni konular

Geri
Yukarı