Excalibur neden tercih edilmiyor?

Şahsen şu an indirim bekleyin, demek zorundayım çünkü dolar 1TL fazla vurunca fiyatlar 3 k oynadı. Şimdi size ben laptop önersem bile sizi tatmin etmez doğrusu kritik dönemlerde firmalar bile indirim yapmıyor ya keşke 3 4 gün önce yazsaydınız şimdi piyasada kartlar yeniden dağıtılıyor.

Doğru 1650 4 GB ekran kartlı laptoptan fazlasını alamazsınız bu durumda sizide pek tatmin etmez. @Leandres

Şahsen şu an indirim bekleyin, demek zorundayım çünkü dolar 1tl fazla vurunca fiyatlar 3 k oynadı. Şimdi size ben laptop önersem bile sizi tatmin etmez doğrusu kritik dönemlerde firmalar bile indirim yapmıyor ya keşke 3 4 gün önce yazsaydınız şimdi piyasada kartlar yeniden dağıtılıyor.
Peki karne indirimleri zamanında fiyatlarda 1.5-2 bin TL civarı düşüşler olur mu ?
Doğru 1650 4 GB ekran kartlı laptoptan fazlasını alamazsınız bu durumda sizide pek tatmin etmez. @Leandres
Acer Nitro 5 RTX 3050 modeli vardı o iş yapar mı ?

Peki karne indirimleri zamanında fiyatlarda 1.5-2 bin TL civarı düşüşler olur mu?

Acer Nitro 5 RTX 3050 modeli vardı o iş yapar mı?

Acer kullanmadım daha önce ve açıkçası marka ile alakalı bir fikrim yok malzeme kalitesine bir bakmanı öneririm. Ayrıca forumda Monster al diyen birkaç fanboy var. Malzeme kalitesi ve soğutması onunda kalitesiz ASUS, MSI ve Lenovo tercih etmeni öneririm çünkü kaliteleri şaşmaz.

Acer kullanmadım daha önce ve açıkçası marka ile alakalı bir fikrim yok malzeme kalitesine bir bakmanı öneririm. Ayrıca forumda Monster al diyen birkaç fanboy var. Malzeme kalitesi ve soğutması onunda kalitesiz ASUS, MSI ve Lenovo tercih etmeni öneririm çünkü kaliteleri şaşmaz.
İtopyada indirimde 13.000TL'ye rtx 3050ti lı Lenovo IdeaPad gaming 3 vardı gitti onunda adaptör sorunu var diyolardı, onun dışında yine indirimde 13.000 TL civarında MSI GF63 thin rtx 3050 vardı gitti onunda ısınma sorunu var diyolardı, asusta fiyatları pahalı.
suan almayi düşünüyorsan bu acer olabilir karne indirimlerini bekle istersen ama dolarda sıkıntı karar sana kalmış ACER Nitro 5 An515-45 Ryzen 5 5600h 8 Gb 512 Gb Ssd Rtx 3050 144 Hz 15.6 Fhd Freedos Nh.qbaey.002 Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
Karne indiriminde fiyatı düşer mi sence ?
suan almayi düşünüyorsan bu acer olabilir karne indirimlerini bekle istersen ama dolarda sıkıntı karar sana kalmış ACER Nitro 5 An515-45 Ryzen 5 5600h 8 Gb 512 Gb Ssd Rtx 3050 144 Hz 15.6 Fhd Freedos Nh.qbaey.002 Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
Karne indirimi zamanında bu laptopta fiyat düşüşü olur mu sence ?
Karne indirimi zamanında bu laptopta fiyat düşüşü olur mu sence ?
Hocam pardon 3-4 kere gitmiş aynı mesaj internetten dolayı sanırsam.

emin değilim kesin konusmiyayim. 2 3 hafta once 12.300e kadar düşmüştü bu pc. karne indirimleri hakkinda bilgim pek yok
normal olarak düşününce karne indirimlerini beklemek mantikli geliyor fakat dolar sabit durmuyor

İtopya'da indirimde 13.000TL'ye RTX 3050 Ti'lı Lenovo Ideapad Gaming 3 vardı gitti onunda adaptör sorunu var diyorlardı, onun dışında yine indirimde 13.000 TL civarında MSI GF63 Thin RTX 3050 vardı gitti onunda ısınma sorunu var diyorlardı, ASUS'ta fiyatları pahalı.

Karne indiriminde fiyatı düşer mi sence?

Karne indirimi zamanında bu laptopta fiyat düşüşü olur mu sence?

Karne indirimi zamanında bu laptopta fiyat düşüşü olur mu sence?

Hocam pardon 3-4 kere gitmiş aynı mesaj internetten dolayı sanırsam.

Karne indiriminde büyük bir düşüş bekleme dolar yüzünden pek fazla stok olduğunu düşünmüyorum kesin olmamakla birlikte. Dolar düşmesini bekle diyeceğim ama o da zor.
Acer iyi gibi görünüyor.

Peki karne indirimleri zamanında fiyatlarda 1.5-2 bin TL civarı düşüşler olur mu ?

Acer Nitro 5 RTX 3050 modeli vardı o iş yapar mı ?
Acer alınabilir karne indiriminden medet ummanı önermem çünkü genelde firmaların mantık şudur; indirim ayağı altında fiyat artırmak.
@messinicocugu yardım eder misiniz ?

Geri
Yukarı