Excalibur'un hangi serisini almalıyım?

suleymandy

Centipat
Makaleler
3
Daha fazla  
Excalibur düşmanı olsam da beni bilgisayar içine doğru "gel beni al" diye çekiyor ve sonunda kararımı verdim eğer eski bilgisayarım tamir edilmezse Excalibur alacağım, daha modelini bulamadım G900 falan bulaşmayacağım biraz alt serilerinden alacağım hangisini almalıyım?

Bütçe: 5500 üstü olmasın, internetten baktığımda 5500 altı bulamadım, eğer yoksa Lenovo serilerinden önerebilirsiniz.

Excalibur düşmanı olsam da beni bilgisayar içine doğru "gel beni al" diye çekiyor ve sonunda kararımı verdim eğer eski bilgisayarım tamir edilmezse Excalibur alacağım, daha modelini bulamadım G900 falan bulaşmayacağım biraz alt serilerinden alacağım hangisini almalıyım?

Bütçe: 5500 üstü olmasın, internetten baktığımda 5500 altı bulamadım, eğer yoksa Lenovo serilerinden önerebilirsiniz.
Eğer gaming için arıyorsanız 6500 TL altı laptop yok.

Monster alabilirsin hocam 6 ayda bir bakımını yapıyorlar(termal macun temizlik hepsi bedava) müşteri hizmetleri müşteriye önem veriyor...

Monster ve Excalibur'da ısınma sorunu var, Excalibur'uda neden tercih ettiğimi anlamıyorum D:

Aga bak Monster daha iyi benim 3 arkadaşımda Excalibur var oyunlarda 80 100 FPS alıyorlar Monster al.

Yeni konular

Geri
Yukarı