Exe dosyası birlikte aç hatası

yldrm.cemil

Decapat
Daha fazla  
İnternetten TeamSpeak için saltychat programını indiriyorum ama Internet Explorer olarak iniyor ve değiştirip düzeltemiyorum.

Dosya Ekleri

• unknown.png
    unknown.png
    4,5 KB · Görüntüleme: 32
  • unknown.png
    unknown.png
    33,4 KB · Görüntüleme: 31
İnternetten TeamSpeak için saltychat programını indiriyorum ama Internet Explorer olarak iniyor ve değiştirip düzeltemiyorum.

Merhaba öncelikle internet explor'ı silin ondan sonra onu açabilecek program "RAR vb." programları indirin sonra birlikte aç diyerek açın ve dosyayı çıkarın dışarı sonra açabilirsiniz. Eğer daha önce özelliklerden programın herhangi bir programın interter explorır ile aç derseniz öyle olması normal onada dikkat edersiniz.

Merhaba öncelikle internet explor'ı silin ondan sonra onu açabilecek program "RAR vb." programları indirin sonra birlikte aç diyerek açın ve dosyayı çıkarın dışarı sonra açabilirsiniz. Eğer daha önce özelliklerden programın herhangi bir programın interter explorır ile aç derseniz öyle olması normal onada dikkat edersiniz.
İnternet Exploreri silemiyorum içinde dosya yok hocam onun direk setup gibi birşey inip direk kurmaya başlamam lazım yani onu
sanırım üst taraftan ts3'ü seçmeniz gerekiyor
seçtim dostum onu kendim ayarladım olmuyor

Son düzenleme:

Geri
Yukarı