*.exe.exe.exe... Virüsü Nasıl Temizlenir ?

Karasah

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarıma virüs bulaştı ve nasıl sileceğim bilmiyorum DOSYA.exe.exe.exe diye bir virüs var ve sildikçe bir .exe daha ekleniyor. Kaspersky silerek böyle yaptı ama sorun hala var gitmedi.
virüs resim.PNG

Zararlı virüs mü ? Nasıl Temizlenir ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkürler Deneyeceğim. Bir süre sonra sildiğimde gitmişti ben de sevindim ama bugün fark ettim ki başka bir dosyaya bulaşmış.

Bilgisayarıma virüs bulaştı ve nasıl sileceğim bilmiyorum DOSYA.exe.exe.exe diye bir virüs var ve sildikçe bir .exe daha ekleniyor. Kaspersky silerek böyle yaptı ama sorun hala var gitmedi.
Eki Görüntüle 248758
Zararlı virüs mü? Nasıl temizlenir?

Konu biraz eski ama ben cevabı yazıyım acaba bu .exe.exe.exe adlı dosya Ransomware mi trojan mi malware bytes ile taramayı dendin mi ya da eğer hiçbir şey işe yaramazsa Norton anti virüsü dene bir de bilgisayarında başka bir belirti var mı denetim masasından gizli sistem dosyalarını göstermeye basıp tarama yaptın mı ya da regeditde herhangi bir kalıntı gördün mü?

Konu biraz eski ama ben cevabı yazıyım acaba bu .exe.exe.exe adlı dosya Ransomware mi trojan mi malware bytes ile taramayı dendin mi ya da eğer hiçbir şey işe yaramazsa Norton anti virüsü dene bir de bilgisayarında başka bir belirti var mı denetim masasından gizli sistem dosyalarını göstermeye basıp tarama yaptın mı ya da regeditde herhangi bir kalıntı gördün mü?

Biraz insaf 3 yıl olmuş :D O bilgisayar bozuldu tamir ettirdim sonra takas yaptım daha sonra onu da bırakıp laptop aldım. Ne yaptığımı nasıl çözdüğümü hatırlamıyorum bile :)

Biraz insaf 3 yıl olmuş :D O bilgisayar bozuldu tamir ettirdim sonra takas yaptım daha sonra onu da bırakıp laptop aldım. Ne yaptığımı nasıl çözdüğümü hatırlamıyorum bile :)
Ya konunu hortladığını fark etmemişim :D.

Yeni bir ransowmareye benziyor. Tüm dosyalar bu şekilde mi? İmzamdan sistem tarama 1 ve 2 sonuçlarını paylaşın.
İki sene önce konuyu görmüş ve garipsemiştim.
Geçen sene de karşılaşmış, ama üstünden zaman geçtiği için mesaj yazmaktan çekinmiştim. Ama siteye yeni üye olan birinin konuyu korkusuzca hortlatacağı da hiç aklıma gelmemişti gerçekten. :D

Geri
Yukarı