Exper Ultranote G5v-531 Laptop Nasıldır?

PcKopat55

Hectopat
Öncelikle merhaba arkadaşlar. ;) Ben laptop almayı düşünüyorum fakat aklımda onlarca soru işareti var, yardımcı olursanız sevinirim.

Arkadaşlar internette dolanırken (laptoplara bakarken) bir fiyat bana çok uygun geldi. Exper ultranote q5v-531 1400-1500 TL arası. Hep Intel Core i5-3230 işlemci(2.60 GHZ), 8 gb ram, 2 gb Nvidia GT635(1 gb ayrılmış), 750 GB 5400 rpm HDD özellikleri bana çok iyi geldi fakat marka Exper olunca insan düşünüyor. Exper ile genellikle kötü yorumlar işittim fakat bu pc'yi almak istiyorum. Eğer bu değil de bunu al dediğiniz bilgisayar varsa, bilgilendiriseniz sevinirim.

İyi forumlar. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim öncelikle alacağın bilgisayarın servis ağlarınıda incelemeni tavsiye ederim. Arıza çıkarttıktan sonra bazen sorun olabiliyor. Bu konular başıma geldi ve Experin servis kalitesini pek bilmiyorum. Diger markaları da incelemeni tavsiye ediyorum. :)

Cevabın için teşekkür ederim. Şu anda bakıyorum, evet servis ağları gerçekten önemli. Hayırlısıyla sorun olmadan bir alsam. :D

Buyur kardeşim sana gt 635m ekran kartının Notebookcheck testlerini vereyim. Tabiki Exper ile oyun oynarsın ama mesela Cod Ghosts oynayamazsın veya bir Battlefield 4 oynayamazsın. Yine de çoğu oyunu oynarsın, Battlefield 3, Cod Mw3 gibi. Sen bilirsin ama gt 740m olan Lenovo'yu alırsan daha akıcı ve daha çok oyun oynarsın.

Gt 635m testleri: NVIDIA GeForce GT 635M - NotebookCheck.net Tech
Gt 740m testleri: http://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-GT-740M.89900.0.html

Arkadaşım bu arada bu Gt 740m ile Battlefield 4, Assassins's Cread Black Flag gibi oyunları çok rahat oynarsın. Hem ileriki zamanlarda çıkacak oyunları da ultra ayarlarda olmasa da minimumu normal ayarlarda oynarsın. Özellikle Gta 5 gibi oyunları. Tercih senin ama ben senin yerinde olsam THE_MILLER'ın dediği gibi Lenovo'yu tercih ederdim. :D :D

Exper alıp 3-4 ay sonra şunu oynayamıyorum, bunu açamıyorum, güncelleme gelmiyor vs. gibi şeylerle yeni konu açmış olabilirsiniz. Baştan söyleyeyim.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı