Exper W258HP klavye olmadan Wi-Fi özelliği nasıl açılır?

seyyit

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, elimde Exper marka W258HP model bir laptop var. Yani tam laptop da sayılmaz. Toplam parçalar Anakart + İşlemci + RAM + HDD şeklinde. Benim sorunum ise Wi-Fi adaptörünün açılmaması. Driverlar yüklü. Aygıt yöneticisi aygıtı görüyor ama açılmıyor. Sorun gider dediğimde "Bu bilgisayarda kablosuz özelliğini etkinleştirmek için, bilgisayarın ön veya yan tarafındaki düğmeyi veya varsa işlev tuşlarını kullanın." Diyor. Bu sorunu yazılımsal olarak çözebilir miyiz? Teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar, elimde Exper marka W258HP model bir laptop var. Yani tam laptop da sayılmaz. Toplam parçalar anakart + işlemci + RAM + HDD şeklinde. Benim sorunum ise Wi-Fi adaptörünün açılmaması. Driverlar yüklü. Aygıt yöneticisi aygıtı görüyor ama açılmıyor. Sorun gider dediğimde "bu bilgisayarda kablosuz özelliğini etkinleştirmek için, bilgisayarın ön veya yan tarafındaki düğmeyi veya varsa işlev tuşlarını kullanın." Diyor. Bu sorunu yazılımsal olarak çözebilir miyiz? Teşekkürler.

Fn+F8 yapınca düzeliyor diye okudum bir yerde istersen bir dene. Tabi okuduğum kişinin klavye tuşları nasıldır bilemem belki klavyenizde wifi işareti olan bir tuş vardır.

Fn+F8 yapınca düzeliyor diye okudum bir yerde istersen bir dene. Tabi okuduğum kişinin klavye tuşları nasıldır bilemem belki klavyenizde wifi işareti olan bir tuş vardır.
Laptopun orjinal klavyesi olmadığı için kendi masaüstü bilgisayarımda kullandığım klavye ile bütün kombinasyonları denedim. Maalesef çalışmıyor
Win8.1 kurdum, sonra internetten driver ararken Hotkey diye bir driver indirdim. Ne olduysa wifi açıldı. Ağları yarım yamalak görüyor ama bu seferde bağlanmıyor. Uzun bir süre 'ağ gereksinimleri denetleniyor' dedikten sonra 'bu ağa bağlanılamıyor' diye hata veriyor. Araştırmaya devam...
Win8.1 kurdum. Driver ararken Hotkey adında bir driver buldum ve kurdum. Ne olduysa wifi çalışmaya başladı. Ama bu sefer de ağlara bağlanmıyor. Araştırmaya devam...

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı