EXPER Xcellerator Claw NX31 mi yoksa Asus m70ad mi ?

frknkls29

Hectopat
Daha fazla  
Ben hızı ve işlemcisi açısından asus u tercih etmişdim fakat stokta tükenmiş. Zamanım olmadığından yeni bir bilgisayar bulmaya karar verdim. Exper xcellerator iyi bir bilgisayar , sizinde fikirlerinizi alıp siparişi verecem Allah nasip ederse. 2 sorum var birincisi exper xcellerator'ün ramı 4gb mı yoksa 8gb mı ? Sitelerde farklı değerler gözüme çarptı. İkincisi ise bu bilgisayarı sipariş verebileceğim bir site link i ile yorum yaparsanız çok memnun olurum.

Asus İntel Core i7 4770 3.4 Ghz 8 Gb Ddr3 2 Tb Hdd 4Gb Nvidia Gt640 Win8.1 - Vatan Bilgisayar

Zamanım yok kardeş. Exper bulamıyorum sitelerde bulsam hemen sipariş verecemde bulamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zaman bahane olmasın. Sizin tek yapacağınız listeyle vatana gitmek. Onlar topluyor zaten. Bir gününüzü ayıramayacak mısınız? Bir gün ayırmazsan çöp bilgisayar almış olursun, bunun bilincinde ol. Biz ultrada oynatacak bilgisayarı 2000 TL ile toplarız, rahat ol. :) Oyunu oynatan ekran kartıdır, işlemci değil. :) O bilgisayarlarda tam tersi. İşlemci yüksek ekran kartı düşük.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı