Extreme 13 yaması nereden bulunur?

Eki Görüntüle 1203117

Üstteki arkadaşın attığı Google Drive linki.

Kardeşim link kırılmış olabilir kaç ay geçti üstünden kusura bakma, ben en son denediğimde sorunsuz yükleyip kurmuştum fakat dediğim gibi kırılmış olabilir.
Dostum hatırladığım kadarıyla ben bir link daha paylaştım ancak aynı linkin turbobit olanı ama malum oda patlamış ve virüs girmiş olabilir.

Anladım... Sağ olun.

Son düzenleme:
Arkadaşlar haberler iyi tüm extereme sürümlerinin toplanmış şekilde buldum ancak Turbobit'ten linki buraya bırakıyorum oradan indirip kurabilirsiniz diğer sürümlere ihtiyaç gerekmiyor diye yazıyordu herhalde öyledir bende eve gidince deniyeceğim.https://m.turbobit.net/z0mue0tue841.html
Arkadaşlar Extreme 13 re-pack V8 sürümünün Google Drive linkini buldum EX13_RP8.rar
Link bu, İYİ OYUNLAR 😀
sen varya adamsın kardeşim allahına kurban senin

Sen varya adamsın kardeşim allahına kurban senin.

Ne demek iyi oyunlar.
Eki Görüntüle 1203117

Üstteki arkadaşın attığı Google Drive linki.

Dostum linkte herhangi bir virüs yazılımı yok şu ana kadar hiç kimse sorun yaşamadı zaten link bana ait değil.
Sen varya adamsın kardeşim allahına kurban senin.

Kardeşim kurulumda ya da indirmede bir hata yaşamadıysan buraya yaz çünkü bazı arkadaşlar inanmıyor.

Son düzenleme:
@SorunumVar dostum verdiğim link ile Google drive üzerinden V8 sürümlerinin tek parça halinde eski sürümlere gerek olmadan kurulabilirsin link bu (EX13_RP8.rar)
(EX13_RP8.rar) Arkadaşlar PES 13 Extreme V8 sürümünün eski sürümlere gerek kalmadan yükleyebileceğiniz link budur boşu boşuna soru sormanıza gerek yoktur.
ahmet efe tos adlı arkadaşın attğı drive linkinden ben gayet de sorunsuz indiriyorum kendisine teşekkür ediyorum
Rica ederim iyi oyunlar dilerim
V8 üstüne yeni transferler nasıl yapılabilir ya da nerede buluruz.

Bunu araştıracağım bulabilirsem önce kendim dener sonra size gönderirim.
Anladım... Sağ olun.

Arkadaşım bir de benim attığım linki dener misin?

Son düzenleme:
@SorunumVar dostum verdiğim link ile Google Drive üzerinden V8 sürümlerinin tek parça halinde eski sürümlere gerek olmadan kurulabilirsin link bu (EX13_RP8.rar)
(EX13_RP8.rar) arkadaşlar PES 13 Extreme V8 sürümünün eski sürümlere gerek kalmadan yükleyebileceğiniz link budur boşu boşuna soru sormanıza gerek yoktur.

Bana V3 sürümü lazım arkadaşta da V3 varmış ondan dedim.

Geri
Yukarı