Diğer GNÇ uygulamasında Exxen 2 ay ücretsiz

TouchMyFlow

Hectopat
GNÇ uygulamasından aldığım kodla aylardır Exxen'i ücretsiz olarak kullanıyorum. Kampanya koşullarında tek kullanımlıktır ve her bir katılımcı aynı Exxen hesabından en fazla 1 kez yararlanabilir demesine rağmen kullanılıyor. Yeni hesap açıp teyit ettim. 31.03.2023 tarihine kadar kullanabilirsiniz. Aldıktan sonra iptal edip üyelik bitince tekrar kullanabiliyorsunuz.
Kampanya Şifresi: Kaldırıldı, GNÇ uygulamasından alabilirsiniz.

Konu düzenlendi bu arada kod birden fazla hesapta kullanılıyordu fakat üçüncü hesaptan sonra kullanıldı hatası vermeye başladı. GNÇ uygulaması üzerinden aldığınız kodu tekrar kullanabilirsiniz.

2A87ED57-F17C-4E2E-84CC-C6DE4214616C.jpeg

Son düzenleme:
GNÇ uygulamasından aldığım kodla aylardır Exxen'i ücretsiz olarak kullanıyorum. Kampanya koşullarında tek kullanımlıktır ve her bir katılımcı aynı Exxen hesabından en fazla 1 kez yararlanabilir demesine rağmen kullanılıyor. Yeni hesap açıp teyit ettim. 31.03.2023 tarihine kadar kullanabilirsiniz. Aldıktan sonra iptal edip üyelik bitince tekrar kullanabiliyorsunuz.

Eki Görüntüle 1652413
Çok teşekkürler hocam, yarın deneyeceğim.

1 dakikada nasıl hemen kullandınız be hocam? Ben de 1 dakikada kimse almamıştır diye mutlu mutlu hareket etmiştim.

Eki Görüntüle 1652413

Hocam bize de gösterin o zaman yeni hesap açıp. Kodu siz kullandığınız için kodu kullanamıyoruz.

1675193504352.png

Eki Görüntüle 1652413

Discord'dan bir kod atar mısınız rica etsem?

Hocam bize de gösterin o zaman yeni hesap açıp. Kodu siz kullandığınız için kodu kullanamıyoruz.

Eki Görüntüle 1652444

Sıfırdan hesap açıp sadece kodun geçerli olup olmadığını kontrol ettim. İki hesapta da kullandım bir sorun gözükmüyor bende şu an.

Eki Görüntüle 1652452

Hocam deneyeyim dedim, harbiden kod kullanımda diyor. Kod bulabileceğimiz bir yer var mı?

GNÇ uygulamasından alabilirsiniz. Fakat ben kodu birden fazla hesapta çok kez kullandım bir hata vermedi. Düzenleme yapıyorum. Üçüncü hesaptan sonra hata vermeye başladı. Kodu uygulama üzerinden alabilirsiniz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı