Diğer GNÇ uygulamasında Exxen 2 ay ücretsiz

Sıfırdan hesap açıp sadece kodun geçerli olup olmadığını kontrol ettim. İki hesapta da kullandım bir sorun gözükmüyor bende şu an.

Birçok kişide kod geçersiz ama siz kanıtsız bir şekilde kodun hala geçerli olduğunu söylüyorsunuz hocam. Sıfırdan hesap kurarak kodu kullandığınıza dair bir video çekip paylaşabilir misiniz? Bu sayede biz de size rahat bir şekilde inanalım ve sorunun bizde olduğuna karar verelim.

Birçok kişide kod geçersiz ama siz kanıtsız bir şekilde kodun hala geçerli olduğunu söylüyorsunuz hocam. Sıfırdan hesap kurarak kodu kullandığınıza dair bir video çekip paylaşabilir misiniz? Bu sayede biz de size rahat bir şekilde inanalım ve sorunun bizde olduğuna karar verelim.

Tekrar kontrol ediyorum.

Kendi hesabımda aktif bir üyelik vardı ben de yeni hesap açıp denedim ve kabul etti fakat üçüncü hesapta ben de aynı hatayı alıyorum. GNÇ kullananlar uygulama üzerinden alabilirler kodu.

Gnç de nereden kod alıyoruz?

Biraz aşağı inerseniz karşınıza çıkar.

Son düzenleme:
Exxen üyeliği spor içinde kullanılabiliyor mu yoksa ayrı üyelik gerekiyor mu Süper Lig ve şampiyonlar ligi izlemek için?

Maalesef sadece reklamlı normal paket için geçerli. :(

Karışıklık için tekrardan kusura bakmayın. İki hesapta denedim fakat herhangi bir sorun olmadı. Üçüncü hesapta hata aldım. Nedenini anlamış değilim fakat uygulama üzerinden alırsanız kampanya bitimine kadar tekrar kullanabilirsiniz.

Dosya Ekleri

• DB966EC7-B894-4F89-85AA-521366A9857C.png
    DB966EC7-B894-4F89-85AA-521366A9857C.png
    471,6 KB · Görüntüleme: 42

Yeni konular

Geri
Yukarı