Exxen Exxen fiyatları kaç TL?

346264

Hectopat
Selam, ben exxen ilk defa uyelik edineceğim acaba fıyatları kac TL? Bilgisi olanlar yazarsa sevınırım teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
1632564608475.png

Reklamlı hali 9.90 TL, reklamsız hali ise 19.90 TL.

Reklamlı paket 9.90 TL, reklamsız paket ise 19.90 TL.

Exxen + spor aylık ücreti, 1 taahhütlü olmak kaydıyla reklamlı olarak 34,80 kuruş.
Exxen + spor paketi, reklamsız olarak ayda 44.80 TL.

Selam, ben exxen ilk defa uyelik edineceğim acaba fıyatları kac TL? Bilgisi olanlar yazarsa sevınırım teşekkürler.

Reklamı olarak fiyatı.
Exxen + spor: 34,80 TL.
Reklamsız olarak fiyatı.
Exxen + spor: 44,80 TL.

Bir de abla " aylık cayma bedeli " var: 59,80 TL.

İşine karışmak gibi olmasın da abla exxen bu aralar çok sıkıntı yaşıyor millet üye olmuş lakin çoğu insan da üyeliğini iptal etmiş çoğu insan da memnun değil ama tercih sizin tabii. Bana soracak olursanız exxen yerine netfilx almayı öneririm.

Zaten para ödüyorum reklam olmasın diye daha da mı fazla ödeyeceğim? Ayrıca neden kendi sitesinden bakmıyorsunuz fiyatlara hocam :D

Reklam + beleş sınırlı içerik ücretsiz üyelikle sağlanmalı.
Reklamsız + sınırsız içerik de 15 TL olmalı. Yoksa kesinlikle alınmaz boş beleş YouTuber'ların çektiği üç beş içerik için.

Eki Görüntüle 1173236
Reklamlı hali 9.90 TL, reklamsız hali ise 19.90 TL.
Teşekkürler
Reklamı olarak fiyatı.
Exxen + spor: 34,80 TL.
Reklamsız olarak fiyatı.
Exxen + spor: 44,80 TL.

Bir de abla " aylık cayma bedeli " var: 59,80 TL.

İşine karışmak gibi olmasın da abla exxen bu aralar çok sıkıntı yaşıyor millet üye olmuş lakin çoğu insan da üyeliğini iptal etmiş çoğu insan da memnun değil ama tercih sizin tabii. Bana soracak olursanız exxen yerine netfilx almayı öneririm.verdiğiniz bilgi için teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı