Exxen'e para vermeye değer mi?

Bunun tartışması için henüz erken olduğu kanaatindeyim. İçerikler yeni. Daha farklı ve yüksek bütçeli içerikler de eklenecektir zamanla. Bedava izlediğimiz şeylerin paralı bir şekilde önümüze sunulduğunu da savunanlar olmuş ancak bedava içeriğin kalitesi aynı kalırsa zaten izlenmeyeceğinin farkındalar. Yani bahsedilen bütçeyi bu yönde iyileştirmek adına kullanacaklarını varsayıyorum.

Bu yatırımın %100 tutacağını düşünüyordum. Bugün hesabımı oluşturdum izleyeyim dedim 5 para etmez geldi. Yapılan içerikler hızlı hızlı 1 Ocak'a yetiştirilmiş gibi geldi. Samimiyet ile gram alakası yok bir tek TolgShow izlenebilir o kadar. Site hatalarla dolu. Şu an üyeliğimin iptali iler uğraşıyorum. Fakat iptal etmek için bile seçenek koymamışlar umarım düzeltirler.

Yeni çıkan bir sistem için konuşmak erken ama bence Acun abiyi kazıklamışlar. Site, web tasarım okuyan birinci sınıf üniversite öğrencisinin ödevinden farksız. Beş para etmez. Bu kadar para karşılığı böyle rezil bir iş çıkması çok garip. Profesyoneliz, yaparız ayağına belki Acun'u koparmışlardır. Aklıma başka bir şey gelmedi. Adam olması için rahat bir kaç ayı var ama daha kısa sürede düzeltilmezse unutulup gidecek. Kısa sürede düzelmezse bir daha kimse dönüp bakmaz. Şu an alınmaz.

Yani gördüğüm kadarıyla reklamsız abonelik aylık 20 TL. Sitenin tasarımı inanılmaz amatörce olmuş, aşağıda kodlar gözüküyordu ama kaldırmışlar tamamen şimdilik. Toplasan 20-25 tane içerik var koca platformda, söylenene göre güvenlik sorunları da varmış yani kredi kartımı girmek istemem oraya. İnternette bedavaya film & dizi sitelerinden bile kalitesiz gözüküyor şu an. Onu geçtim Netflix, Amazon, BluTV varken ve 1-2 aya kadar Disney+, HBO Max, Hulu gibi platformlarda Türkiye'ye geliyor dedikoduları da dönerken bu platform bana tutmaz gibi geldi.

Şu an verilmez. Gelecekte Allah kerim. İlk çıkan platformlarda böyle şeyler normaldir, 1 ay geçsin sonra bakarız :D.

@TÇB Bence videodaki kişinin farkında olmadığı çok şey var. Videonun hepsini izlemedim. Türkiye'de bir iş yapmak kolay değil, para versende yapamayabiliyorsun bazen. Herkes sanıyor Acun böyle devam edecek, şu an test amaçlı açtılar, trafiği ve sistemi görmek istiyorlar. Bazı kritik yerleri oturttuktan sonra izleyiciyle interaktif şeyler geldikten sonra TR'de bu platform deli gibi satacaktır.

Yılların platformlarıyla karşılaştırıyorlar gerçekten gülüyorum. Henüz emekleme aşamasında bu proje biraz yavaş.

Yeni konular

Geri
Yukarı