Eylem Merkezi Windows Update Ayarlarınızı degiştiremiyor

samo1903

Hectopat
Windows Otomatik güncelleştirme yerine girince, Windows update ayarlarını degiştir diyorum fakat şu hata çıkıyor ..

Son düzenleyen: Moderatör:

M

Mr_YAMYAM

Ziyaretçi
yok onu kullanmıyorum Malwarebytes Anti-Malware kullanıyorum.

dediginizi yaptım fakat aynı bi problem bulamadı.
Anti-Malware programınızın bağışıklama özelliği var ise windows içerisinden sistem32 dosyasına girin. Buradan drivers klasörünü açın. ETC klasörünü de açın. İçerde host dosyasını not defteri ile açın. Burada engellenen içerikleri göreceksiniz.

Hepsini silip yeniden güncelleme yapmayı deneyiniz. Sonuç başarılı olursa, antimalware ile yeniden tarayıp bağışıklama yapabilirsiniz.

Gökhan Gök

Hectopat
Yer
Kayseri, Turkey
KS
samo1903

samo1903

Hectopat
Kaspersky ın rescue disk programını kullanmanı tavsiye ederim, yüksek ihtimalle sistemine bir zararlı bulaşmış.
Aşağıda linki var usb ye nasıl kuracagın da anlatılmış ingilizce ama biraz ingilizcen varsa zorlanacagını sanmıyorum. Takıldığın yerde yardımcı olabilirim.

How to record Kaspersky Rescue Disk 10 to an USB device and boot my computer from it?

Bu bendede var. Daha önce taratmıştım, bazı virüsleri buldu ama sorun devam ediyor.

Burak Alkan

Gigapat
Yönetici
Yer
Nebuchadnezzar
KS
samo1903

samo1903

Hectopat
Fix It aracına sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştır deyin. Sorun devam ederse bu aracı indirip çalıştırın. Bu kadar çok virüs giriyorsa ücretli bir güvenlik yazılımı kullanın derim.

Bir de şöyle bir rehber hazırladık, mutlaka göz atın:

Çözüm: Windows Update Error 80246008 Hatası | Technopat

İndirdim yine hata ile karşılaştı. Hata (Yükleyici hatayla karşılaştı: 0x80070424 Belirtilen hizmet , yüklü bir hizmet olarak yok.)

Yeni konular

Yukarı