Eylül ayında 200 TL oyuncu kulaklığı önerisi

Hyperf1low

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel i7 4770-ASUS Q87M-PLUS/BM6AE - Samsung 16 GB (2x8) DDR3 1333 MHZ Dual - MSİ GTX 1060 6GB GAMİNG X - Transcend 128GB 2.5" SATA III SSD720-Toshiba 500GB DT01ACA050- Seagate Momentus ST9500325AS 500 GB HDD
200, 250 bandında Gaming kulaklık arıyorum daha önce Tronsmart Sono alacaktım fakat fiyatı arttığı için bütçem yetmedi önerebileceğiniz kulaklık var mı?

İnce hesap Gaming gecesinden JD 712 aldım 240 TL'ye sıkıntısız çalışıyor şu an ama 710 ve 711 modelleri 189 TL'ye iniyor bu fiyatlara daha iyisi var mı bilemiyorum ama forumda James Donkey'i pek önermiyorlar kalitesizz olduğu için ve de haklılar ama yapacak bir şey yok :/

Çöpe atılacak kulakları önermeyin arkadaşlar. Araştırın biraz.

Bu kulaklığı kullandın mı bizzat kendin? Benim önerdiklerim kalitesiz olabilir bunu belirttim de lakin o fiyatlara alınabilecek en iyi kulaklıklardan kaldı ki Gamenote kulaklığı kendim kullandım mikrofonu iyi olsa da verdiği ses kalitesi ve oyun performansı oldukça kötü geldikten iki gün sonra iade ettim bir de parasını 3 hafta gibi bir süre bekledim :)

Bu kulaklığı kullandın mı bizzat kendin? Benim önerdiklerim kalitesiz olabilir bunu belirttim de lakin o fiyatlara alınabilecek en iyi kulaklıklardan kaldı ki Gamenote kulaklığı kendim kullandım mikrofonu iyi olsa da verdiği ses kalitesi ve oyun performansı oldukça kötü geldikten iki gün sonra iade ettim bir de parasını 3 hafta gibi bir süre bekledim :)

Gamenote F/P ürün bunu biliyorsundur. Senin memnun kalmaman herkesin memnun kalmayacağı anlamına gelmiyor ve evet kullandım. James Donkey ve Rampage önermeme sebeplerini biliyorsunuzdur. 😌

Gamenote F/P ürün bunu biliyorsundur. Senin memnun kalmaman herkesin memnun kalmayacağı anlamına gelmiyor ve evet kullandım. James Donkey ve Rampage önermeme sebeplerini biliyorsunuzdur. 😌

Tabii biliyorum. Evet benim memnun kalmamam herhangi birinin de kalmayacağı anlamına gelmez lakin tüm oyuncuların kulaklık derdi aynıdır. Ben o ürünü aldım 1 saat oyun oynadım bir saat de müşteri hizmetleriyle konuştum sesleri tam vermiyor ve arkamdaki adamları duyamıyorum diye bana söyledikleri şey şu oldu o kulaklık 7.1 değil dediler ben de tamam dedim iade ettim sonra da JD 712 aldım neredeyse 1 yıl olacak sıkıntı yaşamadım daha. Ve o Gamenote markası sizin gözünüzde F/P olsa da bir kuruş para vermem klavyesinde de sorun var zaten.

7.1 değil dediler

Beni yanlış anlama ama 7.1 özellikli o bütçede kulaklık olduğunu mu sanıyorsun? Orijinal 7.1 kulakların fiyatlarına baktınız mı? 7.1 olmaması çok doğal. Bu dandik markaların üzerlerinde 7.1 yazdığında 7.1 olduğunu mu düşünüyorsun? Bunların hepsi yalan, yani satış için reklam. İnanıyorsanız yorum yapmayacağım.

Ben inanıyorum demedim hocam müşteri hizmetlerinin bana söylediğini yazdım sadece ve sonuna da kendi tecrübelerimi söyledim. Siz onu önerebilirsiniz bu çok normal. En basitinden Rampage markası kötü bir marka önermiyorlar bu forumda gayet de haklılar lakin Rampage flash 144 Hz monitör aldım sorunsuz çalışıyor 80 cm masadan düştü bir şey olmadı kaldı ki oyunlarda çok çabuk sinir olan birisiyim her tilt olduğumda monitöre vururum maşallahı var ona bile dayandı. Anlatmaya çalıştığım şu ki bir marka kötü olunca her ürünü kötü olmuyor. Geçen mouse pad alacaktım forumlara bakayım dedim James Donkey mousepadi almayın diyor sırf isminden dolayı kullanmamış bile :d

Beni yanlış anlama ama 7.1 özellikli o bütçede kulaklık olduğunu mu sanıyorsun? Orijinal 7.1 kulakların fiyatlarına baktınız mı? 7.1 olmaması çok doğal. Bu dandik markaların üzerlerinde 7.1 yazdığında 7.1 olduğunu mu düşünüyorsun? Bunların hepsi yalan, yani satış için reklam. İnanıyorsanız yorum yapmayacağım.

James Donkey ve Rampage F/P ürünleri sunmuyorlar mı, sizin memnun kalmadığınız herkesin memnun kalmayacağı anlamına mı geliyor?
20 dolar civarına bir ürün alıyorsunuz. 20 dolarlık bir üründen 20 dolarlık bir performans beklenir. Benim önerdiğim 20 dolarlık ürün üst seviye ürünlerin seviyesinde, diğerleri çöp demeye gerek yok.
Önerinizi yapın, alacak arkadaş karar verir.
Kısacası vatan savunur gibi ürün savunmaya gerek yok. Sabah 9 Akşam 6 ürün pazarlamacısı olarak çalışıp, boş zamanlarınızda da burada işinizi devam ettiriyorsanız durum değişir.
Kolay gelsin.

Geri
Yukarı