EZ Debug LED'deki CPU ışığı yanıyor ve işlemci fanı dönmüyor

ErenA_14

Zeptopat
Daha fazla  
Öncelikle selamünaleyküm Sistemi Alalı Daha belki 6 ay Bile Olmamıştır Kullandığım Sistem
-MSI B460M-A PRO Anakart
-HyperX 3200MHz 8+8
-i3 10100F işlemci
-GTX750 2 GB
-Rmp 600+80P Power Subly
-WD Green 120GB SSD + 1TB hard disk
Sıcaklıkdan Olacağını hiç Zannetmiyorum Fakat Arada bir Ya Oyun Esnasında ya da Masaüstünde İken Aniden Sistem Gücü Kesiyor Ve Ben Müdehale Etmeden Kendini Yeniden Başlatıyor Ve EZ Debug LED Işığı Yanıyor O Sırada Diğer 4 Fan Dönüyor Fakat işlemci Fanı Dönmüyor Görüntüde Gelmiyor. Sistemi Daha Yeni UEFI Bir Windows 10 Kurdum Flash İle 20H2 Sürümüne Sahip CMS Kullanırken de Bu Sorun Oluyordu O Sebepden UEFI Denemek İstedim Ama Sorun Yine Ortada Yardımcı Olursanız Sevinirim 0 Bütçeye Sahibim
FOTOĞRAFINI ATIYORUM DAHA İYİ ANLAMANIZ İÇİN

Son düzenleme:
Uzay montaj ise soketleri kontrol edin ve anakartın altına yalıtkan bir malzeme koyup deneyanakartın altına.
Uzay montaj ise soketleri kontrol edin ve anakartın altına yalıtkan bir malzeme koyup deneyin.

Soketlerde bir sorun yok hocam arka kapagını açtım herhangi bir metale temas var mı boş kablolarda anakarta deyen kablo var mı ona da baktım ama arkası temiz duruyor ve de anakartın altına nasıl koyucaz hocam yalıtkan malzemeyi vidalama yerleri için sorun teşkil etmez mi?

Mümkünse @zeki1981 arkadaşımızın dediği gibi altına köpük gibi bir yalıtkan koyup kullanabilirsin.

Hocam altına derken anakartı söküpmü alt kısmına yerleştireceğiz gazete veya kağıt uygun olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı