Ezhel'in Erdoğan'a diss atması üzerine

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Az bile söylemiş, diğerlerinin de yapmasını bekliyorum. Hızlıca yayalım bu videoyu ;)

1601306409927.png

1601306621937.png

Son düzenleme:
Muhalefet iyidir, baştakini eleştirmezsek ve eksiklerini yüzlerine vurmazsak diktatöre dönüşürler ve asla baştan düşmezler. Ki, öyle de oldu. Şu an Mustafa Kemal'in izinden yürüyoruz diyerek gezinen tayfa, sadece simite gevrek demekten öteye gidemedi. Vasfı olan, yetenekli insanları da asla muhalefetin başına koyamadınız, koydurmadılar. (Siz diyorum çünkü benim siyasi bir görüşüm yok.) Ve şimdi Ezhel yani Sercan isimli MC muhalefet olmaya çalışıyor. Bu adam kötü biri değil, hatta en temiz en iyi mclerden olabilir ama eroini iyi bir şeymiş gibi şarkılarında besteleyen biri bence bu savunmayı yapmamalı. Şimdi iktidardan tarafta olanlar eminim "Küvette Seks şarkısı yapan adam mı eleştiriyor bizi?" diyorlardır. Ama yine de, büyük bir kitleye sahip Ezhel'in korkusuzca diss atması beni çok mutlu etti. Bilirsiniz ki genelde birisi ünlenince, parayı bulunca ve kitleye sahip olunca asla kimseyi eleştirmez, etliye sütlüye karışmazlardı. (Acun Ilıcalı gibi) Bu tarz protest şarkıları seviyorsanız K"st, Saian falan dinleyebilirsiniz.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı