Ezil mining havuzu aktif olmuyor

DarkBloodd

Centipat
Daha fazla  
Ezil üzerinden ETH-zil mining yapmaya başladım fakat ETH mining aktif olarak görürken Zil Mining aktif olmuyor. Bu havuz ile mining yapan veya tecrübeli arkadaşlardan yardım istiyorum.

Kazım ekranı bu şekilde.

Ekran Görüntüsü (43).png
Ekran Görüntüsü (44).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam peki 31.5 Mh s ortalama ile ayda kaç zıl gelir Ethermine havuzu ile gelir gider hesabı için sormaktayım

O her yerde 3 aşağı 5 yukarı aynı olur,
3 saat sonra ortalaman düzelir. Aylık kazançta o anki kazım ve günlük verilen değere göre sağda aylık ödeme kısmında yazar.
Sanırım, Eth çok uçup, çok kaçmazsa günlük 0.001 kazançla 0.03 civarı eline geçer. O da 0,05 olduğunda cüzdanına yatar.

Son düzenleme:
Bende bu havuzda kazıyorum,
Diğerlerinin çoğunu kendimce test ettim.
En iyi kazancı bu veriyor gibi,
Dediğin gibi zillerde bahşiş oluyor.
Ama diğer konuda gördüm, ethermine da kazmışsın, o tutarı 0,01 yap ondan sonra burada devam et.
Uzun zaman 1,5 ay senin tek kartın için ödeme alman.
O zaman sana çok gelirse binance pool a geç hiçdeğilse hergün hesabında eth görürsün.

Ama diğer konuda gördüm, ethermine da kazmışsın, o tutarı 0,01 yap ondan sonra burada devam et.
O zaman sana çok gelirse binance pool a geç hiçdeğilse hergün hesabında eth görürsün.
Hocam ethermine üzerinde 14 gün içerisinde ödememi alıyorum
Ezil üzerinde mi 1.5 ay içerisinde ödeme alırım?
Çünkü ethermine 0.1 olunca ödeme yaparken
Zil 0.05 olunca yatırıyor ve ben gtx 1660 super ile şuanda 7 günde bir ödeme alabilirim şuanda

Yeni konular

Geri
Yukarı