F/P Akıllı Saat tavsiyesi

iTzaa

Centipat
Dostlar merhaba, akıllı saat almak istiyorum. İnternetten yaptığım araştırmalar sonucunda F/P ürün olarak "Haylou LS01" adlı saati keşfettim. Saati kullananlar tavsiye eder mi, hangi siteden almalıyım? Yardımcı olursanız sevinirim.

Not: Maksimum 300 lira bandında saat önerilerine de açığım.

Bugün Vestel'in akıllı saatine denk geldim. Markaya şahsen bir önyargım var ama bu sefer olmuş gibi. Bu fiyata akıllı bileklik almak bence yine de daha mantıklı.

Bütçeyi çok az yükseltebilirseniz çok iyi saatler alabilirsiniz. Yükseltemeyeceğinizi biliyorum ama yine de söyleyeyim dedim.
Onun dışında Xiaomi Haylou LS01 almanızı tavsiye ediyorum. Bu modeli sevmezseniz pekte fazla tercihiniz yok açıkçası. Çünkü bu saat dışında ismi bilinen bir marka yok saatlerde.
Son olarak bileklik almayı da düşünebilirsiniz.

Bugün Vestel'in akıllı saatine denk geldim. Markaya şahsen bir önyargım var ama bu sefer olmuş gibi. Bu fiyata akıllı bileklik almak bence yine de daha mantıklı.
TAA'dan videosunu izledim, dediği gibi bana da ebatları küçük geldi saatin. Tasarım olarak hoşuma gittiğini söyleyebilirim.
Bütçeyi çok az yükseltebilirseniz çok iyi saatler alabilirsiniz. Yükseltemeyeceğinizi biliyorum ama yine de söyleyeyim dedim.
Onun dışında Xiaomi Haylou LS01 almanızı tavsiye ediyorum. Bu modeli sevmezseniz pekte fazla tercihiniz yok açıkçası. Çünkü bu saat dışında ismi bilinen bir marka yok saatlerde.
Son olarak bileklik almayı da düşünebilirsiniz.
Bileklikte Xiaomi gerçekten piyasada önde, başka marka tavsiyeniz varsa değerlendirebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı