F/P Bluetooth kulaklık önerisi

Akif

Technopat
Sosyal Tayfı
Makaleler
65
Daha fazla  
Meslek
Öğretmen
Merhabalar, Honor 10 Lite aldım. Kulaklık ihtiyacı da doğdu. Almışken 150 TL civarında bulabilirsem kablosuz kulaklık almak istiyorum. Bütçe az da olsa artabilir değecek ürünler için. Ürünün kendisinin kaliteli olması ve müzikte de iyi olmasa bile ortalamanın üstünde performansı vermesi benim için yeterlidir. Teşekkür ederim öneriler için.

QCY T2C'ye baktım ancak Honor 10 Lite için Bluetooth 4.2 destekliyor yazılmış epey.com'da. O yüzden sizden de öneri almak istedim.

Müzik performansı nasıl abi? Hangi kulaklıkla denk diyebiliriz? Şu an JBL C100 kullanıyorum ve fena değil. Earpods kullanıyordum bundan önce de. Çok fark var diyebilir miyiz?
Samsung S10'un kulaklığından iyi. Bass performansından da memnunum. Yüksek seste tizler biraz rahatsız ediyor onu da ekolayzer ile düzenliyorum. Fiyatına göre gayet iyi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı