F/P direksiyon seti önerisi

Burak İncehasan

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Başlıkta yazdığım gibi direksiyon seti almak istiyorum 0 alma takıntım yok. 2. el olabilir ama nelere dikkat etmeliyim söylerseniz sevinirim, tek kriterim otomatik vites olmaması yani sıralı falan olsun bir de direksiyona bağlı olmasın bu kadar. Şimdiden teşekkürler.

Başlıkta yazdığım gibi direksiyon seti almak istiyorum 0 alma takıntım yok. 2. el olabilir ama nelere dikkat etmeliyim söylerseniz sevinirim, tek kriterim otomatik vites olmaması yani sıralı falan olsun bir de direksiyona bağlı olmasın bu kadar. Şimdiden teşekkürler.

Dostum bütçen nedir ve neden almak istiyorusun (yarış drift vb.)?

Dostum bütçen nedir ve neden almak istiyorusun (yarış drift vb.)?
Kusura bakmayın yetersiz bilgi vermişim. Bütçem 2500 zorlarsan 3000 olur ama daha ucuz olursa güzel olur dediğim gibi çok fazla marka ve kalite merakım yok önceki direksiyon setim snopy vh5 proydu ve beni fazla fazla tatmin ediyordu amaca gelirsek genel olarak ets 2, my summer car ve forza 4 oynarım.

Kusura bakmayın yetersiz bilgi vermişim. Bütçem 2500 zorlarsan 3000 olur ama daha ucuz olursa güzel olur dediğim gibi çok fazla marka ve kalite merakım yok önceki direksiyon setim Snopy VH5 proydu ve beni fazla fazla tatmin ediyordu amaca gelirsek genel olarak ETS 2, My Summer Car ve Forza 4 oynarım.

Derece için belli bir sınırınız var mı 900 450 gibi?

G27 bakılabilir. Otomatik vites arıyorsan DFGT bakabilirsin.
Sarı siteden baktım, 3500 4000 altına yok hocam maalesef, DFGT aklımda ama şüpheliyim otomatik olduğu için.

Logitech Momo önerebilirim hocam 180 derece ama FFB'si var ileride yükseltmek isterseniz FFB'ye alışırsınız hocam.
Otomatik vites ama fiyatı uygunmuş, bunu kenara alıyorum :)

Geri
Yukarı