F/P direksiyon seti önerisi

En F/P DFGT olabilir ancak alınırken çok dikkat edilmeli, üretimi durduğundan sebep piyasadakilerin çoğu yıpranmış durumda. İyice test edilmeden alınmamalı. Şunu da eklemek isterim ki Ses takıntınız varsa DFGT kayışlı bir mekanizma ile çalıştığından sebep bu konuda sizi üzecektir.

Peki sahibinden kargo ile almak sorun çıkarır mı ? Kocaeli'de oturuyorum ve çok fazla ilan göremedim genelde İstanbul veya başka illerde var.

Yok hocam bu fiyata çok bir beklentim yok.
Almışken 900 almanız daha iyi olur, daha çok oyunla uyumlu.

Güzel ama daha düşük fiyatta birşeyler arıyorum hocam :(
Bütçeyi az daha arttırıp G27 2. el alabilirsiniz. Rampage V902 sizin dediğiniz gibi bir model ancak malzeme kalitesi açısından aşağıda kalıyor.

Peki sahibinden kargo ile almak sorun çıkarır mı ? Kocaeli'de oturuyorum ve çok fazla ilan göremedim genelde İstanbul veya başka illerde var.
FFB ya da farklı bir şeyinde sorun varsa uğraşabilirsiniz.

Letgo'da bir ilan buldum buraya linkini atmam legal mi ?

Bu fiyat aralığında H shifter bulmanız biraz zor hocam.
H shifter aramıyorum, dediğim gibi snopy vh5 kullanıyordum onda sıralı vites vardı o tarz düşünmüştüm ama çoğu direksiyon seti otomatik o yüzden otomatik alacağım büyük ihtimalle, DFGT ve Logitech Mono'ya yükseldim biraz.

Son düzenleme:
Halen Rampage önerenler var. Sakın almayın. DFGT veya G27 bulabiliyorsanız alın.

En F/P DFGT olabilir ancak alınırken çok dikkat edilmeli, üretimi durduğundan sebep piyasadakilerin çoğu yıpranmış durumda. İyice test edilmeden alınmamalı. Şunu da eklemek isterim ki Ses takıntınız varsa DFGT kayışlı bir mekanizma ile çalıştığından sebep bu konuda sizi üzecektir.
Halen Rampage önerenler var. Sakın almayın. DFGT veya G27 bulabiliyorsanız alın.
Hocam alırken nelere dikkat etmeliyim ?

Yeni konular

Geri
Yukarı