F/P "mekanik" klavye önerisi

Bütçe
0-500₺

Mavi switchli bu klavye nasıldır? Yoksa siparişim verdiğim gibi kalsın mı.
Berbat bir klavye. Fazlasıyla sorunu var ve GamePower çok kötü bir markadır. Çöp poşetini dahi almanızı önermem. Bu bütçedeki en F/P klavyelerden birini almışsınız, kalsın. Hayırlı olsun.

Klavye elime yarım saat önce ulaştı, kurulumunu yaptım. Şunu söyleyebilirim ki ilk izlenim olarak kesinlikle çok hoşuma gitti. Bilek desteğini fark etmemiştim bile, bilek desteğini görünce ayrı bir hoşuma gitti. Işıklandırması sadece kırmızı renkte yanıp sönüyor sanırım bunu ayarlamak için bir program kurmam lazım çünkü fonksiyon tuşu ile ışık işlevine bastığım zaman ya tamamen kapatıyor ya da yan sön moduna geçiyor. Yine de şu an için klavyeyi baya sevdim denilebilir. Space ve backspace tuşlarına basarken diğer tuşlara göre daha "tiz" ve ince bir ses çıkartması hafif rahatsız etti onun dışında gayet güzel. Sanırım pişman olmayacağım. Şu an bu mesajı bile yazarken yazdığım şeyden çok tuşlardan gelen seslere odaklandım. Ya ben ruh hastasıyım ya da mekanik klavyenin tuş sesi gerçekten insanı rahatlatıyor.

Ya ben ruh hastasıyım ya da mekanik klavyenin tuş sesi gerçekten insanı rahatlatıyor.
Red switch öyledir 😁 . Hem çok ses çıkarmaz, hem güzel hissiyat verir. Blue'dan Red'e geçtim ben de, pişman değilim. Yan odadan duyulmuyor artık klavye sesleri.

Işıklandırması sadece kırmızı renkte yanıp sönüyor sanırım bunu ayarlamak için bir program kurmam lazım çünkü fonksiyon tuşu ile ışık işlevine bastığım zaman ya tamamen kapatıyor ya da yan sön moduna geçiyor.
Evet yazılımını kurmanız gerek bu linke girip aşağıdan indirebilirsiniz:

Red switch öyledir 😁 . Hem çok ses çıkarmaz, hem güzel hissiyat verir. Blue'dan Red'e geçtim ben de, pişman değilim. Yan odadan duyulmuyor artık klavye sesleri.

Evet yazılımını kurmanız gerek bu linke girip aşağıdan indirebilirsiniz:
Ses olarak sanırım ben klavyeye çok sert davranıyor olacağım ki aslında tuşlardan baya bir ses çıkıyor 😂 Yazılımını kurdum her şeyi hallettim sadece son bir sorum kaldı klavye ile alakalı. Eski klavyemde de FN tuşu vardı ve FN - Q yaptığım zaman bazı zamanlarda çok işime yarayabiliyordu. Mesela TFT'de yürüme tuşunu klavyeye atamıştım, karoselde eşya almak için o tuşa basılı tutuyordum kimse elimden alamıyordu gibi. Bu klavyede FN - Q yaptığım zaman bir tuş spamlamıyor. Nasıl aktif edebilirim tuş spamlama özelliğini?

Ses olarak sanırım ben klavyeye çok sert davranıyor olacağım ki aslında tuşlardan baya bir ses çıkıyor 😂 Yazılımını kurdum her şeyi hallettim sadece son bir sorum kaldı klavye ile alakalı. Eski klavyemde de FN tuşu vardı ve FN - Q yaptığım zaman bazı zamanlarda çok işime yarayabiliyordu. Mesela TFT'de yürüme tuşunu klavyeye atamıştım, karoselde eşya almak için o tuşa basılı tutuyordum kimse elimden alamıyordu gibi. Bu klavyede FN - Q yaptığım zaman bir tuş spamlamıyor. Nasıl aktif edebilirim tuş spamlama özelliğini?
Yanlış anlamadıysam macro olayından bahsediyorsunuz. Kendi yazılımında var ise macro oluşturmanız gerek.

Geri
Yukarı