F/P Oyuncu kulaklığı ve oyuncu fare önerisi

Bütçen birazcık kaldı. Mouse hakkında çok bilgiye sahip değilim (Everest SGM X7 Mouse sahibi olunca :D). O yüzden yanlış bir mouse önerdiysem başka mouselara yönelebilirsin.

Bütçen birazcık kaldı. Mouse hakkında çok bilgiye sahip değilim (Everest SGM X7 Mouse sahibi olunca :D). O yüzden yanlış bir mouse önerdiysem başka mouselara yönelebilirsin.

Pardon klavye istememişsiniz. Hemen kaldırıyorum.

HyperX Cloud Alpha Purple Editon yaparsanız bütçeniz bitecektir ve tam anlamıyla f/p olacaktır. Önerdiğim mousedan istemiyorsanız Razer Kraken Tourment Editon öneririm.

cloud alpha biraz pahalı stingeride alırsam kısa süreli kullanacağım o yüzden arada kalmıştım.Aslında içimden geçen cloud alpha ve rival 650 zaten corsair k70 var en mükemmel ekipmanlar olur.Bu konuyu eğer bilmediğim bir şey var mı diye açmıştım ama hala önerilerinize açığım ,herkese teşekkürler.

Son düzenleme:
cloud alpha biraz pahalı stingeride alırsam kısa süreli kullanacağım o yüzden arada kalmıştım.Aslında içimden geçen cloud alpha ve rival 650 zaten corsair k70 var en mükemmel ekipmanlar olur.Bu konuyu eğer bilmediğim bir şey var mı diye açmıştım ama hala önerilerinize açığım ,herkese teşekkürler.

Eğer kulaklıkta renk önemli değilse Cloud Alpha Purple Editon öneririm. HyperX Cloud 2den daha ucuza satılıyor. Ve bardakta hediye ediyorlar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı