Rehber F/P RTX 3050 - 3050 Ti ekran kartlı Gaming laptoplar

Hocam selam şu 2 laptop hakkında yorumlarınız nelerdir? Sizce de mantıklı mı bu 2 modeli tercih etmek. Edeceksek hangisi olmalı?

@Artoria Pendragon @messinicocugu @Radeon RX 5500M

Elinize sağlık, yine de ASUS ve Acer modelleri orada olmamalıydı bana kalırsa.

Hocam Acer yönünde şöyle söyleyeyim, bulabildiğimiz en ucuz 3050 bu modeldi ve bir sıkıntısı yoktu. İşlemci yönünden eksi alıyor haklısınız.
ASUS konusunda ise şöyle, o cihazdaki hafiflik ve pil ömrü gibi artılar, mühendisler ve profesyoneller için gerçekten büyük bir avantaj. Ben ASUS'ta bir sıkıntı göremiyorum şahsen. Güzel yorumunuz için teşekkürler :)

Sıkıntı değil hocam pahalı 16ya göre. O fiyatlara 3060 vardı bir ara.

Hocam eğer o zamanlardan bahsediyorsak benim bu listeyi en baştan yapmam lazımdı :D 19K'ya bile bir tane 3060 var. O yüzden normal bence.
Ağırlık ve ekran boyutu gibi konuları da göz önünde bulundurunca rakibi yok aslında.
İş konusunda bence de öyle.

Aslında evet, portatif güç deposu isteyenler için uygun. Ama mainstream gamerlar için değil.

Onu belirttim zaten, 60 Hz ve 14 inç. ile CS:GO veya Valorant hikaye :D

Hocam selam şu 2 laptop hakkında yorumlarınız nelerdir? Sizce de mantıklı mı bu 2 modeli tercih etmek. Edeceksek hangisi olmalı?

11400h olan model hem işlemci hem ekran kartı tarafında az da olsa daha güçlü o yüzden daha mantıklı olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı