F/P telefon tavsiyesi

Bütçe
3200
Hocam şu anda 30,40 FPS olur ileride çok daha düşer bu.

Hocam eklemeden geçemeyeceğim oyun için en iyi cihaz X3 Pro dur ancak ekranı ve kamerası pek iyi sayılmaz. Oyun konusunda zirve, günlük kullanım için en alt nokta diyebiliriz.
Hocam arkadaş 1 sene oynamak istediği için sordum. Tabii ki yeni oyunlarda düşer. Apex falan gelecek belki Battlefield... Şu an kendi cihazımla CoD'da 45 civarı FPS alıyorum ve yer yer düşüyor ama gelecekte 30'a kadar düşer.
Bütçenin artma şansı yok maalesef telefondan sadece PUBG Mobile oynuyorum 60 yerine sabit 45 FPS verirse(Akıcı-aşırı Yüksek ayarlarında) sıkıntı olmaz
Hocam bence 1 sene oyun için performanstan çok kısmayın. M31 alabilirsiniz.
Hayır öyle bir şey yok. Bana teknik bilgi verin büyü ile mi daha çok FPS verecek bu telefon. Birkaç yıla kalmaz uygulamalar sıkıntı yaşatmaya başlatır.

Realme 7 ve X3 NFC daha güncel ve daha fazla FPS verecek telefonlar.
Zaten Android sürümü daha erken eskir olur sana başka dert.

Samsung Galaxy S7 Edge mi kaldı? İkinci el olarak hâlâ alınabilecek bir cihaz ama sıfır almak çok saçma olur, Realme 7 gibi kat ve kat daha iyi seçenekler bulunuyor.

Hocam arkadaş 1 sene oynamak istediği için sordum. Tabii ki yeni oyunlarda düşer. Apex falan gelecek belki Battlefield... Şu an kendi cihazımla CoD'da 45 civarı FPS alıyorum ve yer yer düşüyor ama gelecekte 30'a kadar düşer.

Hocam bence 1 sene oyun için performanstan çok kısmayın. M31 alabilirsiniz.

Zaten Android sürümü daha erken eskir olur sana başka dert.

Hocam M31 yerine Realme 8 beklenebilir o zaman.

Değişen şey fiyat, o fiyat bandında çok daha iyi ve güncel cihazlar bulunuyor.
Telefonu değiştirmeyecek mi? 3200 vereceğine 2400 versin 3-4 yıl sonra telefonu bıraktığında iyi ki daha fazla para vermemişim idare etti diyecek.
Kötü dediğiniz telefonun FPS Performansları:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Telefonu değiştirmeyecek mi? 3200 vereceğine 2400 versin 3-4 yıl sonra telefonu bıraktığında iyi ki daha fazla para vermemişim idare etti diyecek.
Kötü dediğiniz telefonun FPS performansları:

Hocam o günlerde Note 4 bile 45 FPS veriyordu?

Eski bir amiral gemisi almak çok iyi olur evet. Bütün özellikleri basmışlar ama artık eskidi.
Eski olmasa zaten çok iyi bir cihaz ama eskidi.
3.yıl işkence çekmektense 3-4 yıl düzgün bir şekilde kullansın telefonu. Cimrilik etmenin bir manası yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı