F tuşlarını FN siz kullanma

ntrs87

Hectopat
Yanlışlıkla F1'e basıyorum oyundayken uyku moduna geçiyor. Bir daha da açılıyor ama zor açılıyor. Düzgün kapatılmıyor yani çok sinir bozucu bir durum. F2'ye basıyorum uçak moduna alıyor vs. Eskiden böyle bir şey yoktu. Laptoplar da eski modellerde direk oluyordu. Böyle saçma sapan bir şey olamaz. Nasıl fnsiz kullanacağım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlışlıkla F1'e basıyorum oyundayken uyku moduna geçiyor. Bir daha da açılıyor ama zor açılıyor. Düzgün kapatılmıyor yani çok sinir bozucu bir durum. F2'ye basıyorum uçak moduna alıyor vs. Eskiden böyle bir şey yoktu. Laptoplar da eski modellerde direk oluyordu. Böyle saçma sapan bir şey olamaz. Nasıl fnsiz kullanacağım?
Benim eskiden bir HP laptopım vardı onda da bu sorun vardı. SS alayım derken uçak modunu açıyordum :) BIOS tan değiştirebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki gibi yapabilirsin, olmazsa arkadaş ta söylemiş BIOS'tan yapabilirsin. iMac kullanıyorken ayarlar>klavye kısmında FN görevini açıp kapama butonu vardı belki böyle bir buton da olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullandığınız laptop nedir acaba?

Cihazın markası ne? Örneğin Dell marka cihazlarda FN fonksiyonlarını kapatıp F tuşlarını kullanmak istiyorsanız Fn ve Ecs tuşlarına basıyorsunuz fonksiyon tuşları kitleniyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı