Çözüldü F1 2017 Direksiyon Çok Hızlı Hareket Ediyor?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Alfirk

Kilopat
Merhaba indirimden F1 2017 aldım ve 2 saat oynadım oyun gerçekten mükemmel sistemi çok zorlamıyor grafikler Fizik'ler muhteşem fakat bir sorunum var. Bundan önce F1 2012 ve F1 2014 oynamışlığım var uzun saatler onları da klavye ile oynuyordum bunu da ama F1 2012 veya 2014'te mesela klavye ile sola basıyoruz ya veya sağ tuşa işte aracın direksiyonu eksi oyunda böyle yavaş yavaş viraja göre otomatik dönüyordu yani mesela hafif bir viraj var yavaş dönüyor sert virajlarda hızlı dönüyordu sonra kendini otomatik topluyordu. Fakat bu F1 2017'de sol tuşuna basıyorum böyle birden çok çok hızlı bir şekilde çok sert şekilde direksiyonu kırıyor sağ tuşa basıyorum bu sefer yine direksiyonu sağa doğru çok hızlı çeviriyor yani virajları almak çok zor oluyor.
Yani bunu nasıl düzeltebilirim ya bir ayarı var mı?

Çözüm
Oynanış ayarlarını kendiniz karıştırın fakat onun dışında viraj mekanikleri değişmiş sanırsam.
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı