F1 2017 "Failed to start Denuvo driver. Error Code: 1450" Hatası

İşletim sistemi
Windows 10

BigBangZero

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX 6700 XT, Ryzen 5 5600, GoodRam 8x2 GB DDR4 3600 MHz, Gigabyte A520 M-K V2, 1 TB Kioxia G2 M.2, 1 TB Seagate Firecuda 120 Sata SSD, Bitfenix Formula Gold 650 Watt, Bitfenix Apollo
Oyunum orijinal, Steam üzerinden açmaya çalıştığımda böyle bir hata alıyorum. Diğer F1 oyunlarına da sahip olmama rağmen böyle bir hata çıkmıyor. İnternette biraz gezindim kesin hiç bir çözümü yok, Riot Vanguard'ı kaldırın gibisinden şeyler yazıyordu denedim fakat olmadı. Birkaç kişi de oyun korumalarını kaldırın yani BattlEye gibi korumaları kaldırın diyordu ama ben kaldırmadım. Nasıl çözeceğim bu problemi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunum orijinal, Steam üzerinden açmaya çalıştığımda böyle bir hata alıyorum. Diğer F1 oyunlarına da sahip olmama rağmen böyle bir hata çıkmıyor. İnternette biraz gezindim kesin hiç bir çözümü yok, Riot Vanguard'ı kaldırın gibisinden şeyler yazıyordu denedim fakat olmadı. Birkaç kişi de oyun korumalarını kaldırın yani BattlEye gibi korumaları kaldırın diyordu ama ben kaldırmadım. Nasıl çözeceğim bu problemi?
reis çözebildin
mi ya bende de aynı sorun var

Yeni konular

Geri
Yukarı