F1 2021 fiyatları açıklandı!

F1 oyunlarının hastası değilim, o parayı hak edeceğini düşünmüyorum. O paraya RDR 2 ve Cyberpunk 2077 ikilisini indirim kovalayıp alabiliyoruz. Hatta %30 indirimli satan birisini bulursanız 1 adet kaliteli oyun daha alabilirsiniz.
EA yine fahiş fiyatlandırmalara devam etsin.
İşte hastası olunca bu parayı bile veresiniz geliyor. Ancak fiyat 4 kat artınca oyun kalitesi diğer oyuna göre 4 kat artmadıysa bir kuruşumu bile alamaz. Sonuçta F1 2020'de halen iyi bir oyun.

En sinir bozucu şey bir şirket nasıl bir anda bütün hevesi bu kadar hızlı çöp edebilir? Aklım almıyor ya.

2012'den 2020'ye kadar bütün F1 oyunlarını aldım ve oynadım ancak EA bu fiyatlara bu oyunu biraz zor satar. 419TL edecek bir oyun kesinlikle değil F1 Max verilecek fiyat bu ve benzeri oyunlar için 150'dir ama bu fiyat politikası ile almam F1'i.

Eskiden firma bölgesel özel fiyatlandırma yapıp 1$=1.53₺ olarak koymuş, EA ise 1$=7₺ olarak fiyatlandırma yapıyor, ki bence yine hala ucuz, şu anda Dolar 8.05₺ civarında. İnşallah yeni BF oyunu da 420₺ civarlarından pahalı olmaz, yoksa alamam.

Arkadaşlar biliyorsunuz yakın zamanda Codemasters, EA Games'e satılmıştı. Daha öncesinde 92 TL olarak çıkan F1 serisinin 2021 oyunu 419,99 TL olarak açıklandı. Cidden F1 delisi olarak beni bu haber bayağı üzdü. Artık EA Play ile oynayacağız ya da indirim bekleyeceğiz :(.

Eki Görüntüle 975964
Aynı oyuna sadece season update verip 1 2 çokta önemli olmayan özellik getirip fiyatı yaklaşık 5 katına çıkarmak... herhalde türkiyeden pek oyuncusu olmayacak bu oyunun

Yeni konular

Geri
Yukarı