F1 Araçları İstanbul Caddelerinde

Makaleler
24
Yer
İstanbul
Redbull - Topkapı:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bebek:

Arnavutköy'de çekim yapan F1 takımı Alpha Tauri'nin aracı ise yolda kaldı.

5fa94c2f66a97c72f028436b.jpg

Son düzenleme:
2011 aracı olduğu için arıza yapması normal diye düşünüyorum. V8 motorunun sesi bambaşka, eskiyi hatırlattı o da.

Bu arada Redbull görevlilerinin Alpha Tauri'yi çalıştırmak için arkadan vurdurdukları sahne çok iyiydi. Paylaştığın görüntülerde o var mı bilmiyorum fakat yoksa izlemelisin. 😂

Heyecanlıyız efendim, bekliyoruz yarışı.

F1'i birçok ülkeden daha fazla hak ediyor şu ülke, şu kitle...
Önüne gelene posta koymaktan, takışmaktan vazgeçip bu tür organizasyonların çoğuna verilecek "ülke için" önemsiz katılım ücretlerini ödeyerek düzgün bir organizasyon yapsak ülke adına müthiş bir reklam ve itibar olur...

F1 için 40 milyon dolar istenmişmiş... Hiçbir halta yaramayacak şeylere verilen (çöpe atılan) milyarların yanında hiçbir şey değil bu meblağlar. Bu önemsiz meblağların karşılığında artacak prestij ve turist sayısı gibi kazanımlarla yüzlerce kat fazlasını sağlamak mümkün. Bu tür organizasyonların tamamı için verilen bütçelerin karşılığında hem maddi hem de prestij anlamında çok daha fazlası kazanılıyor ancak hâlâ birileri bunları göz ardı ediyor.

F1'i birçok ülkeden daha fazla hak ediyor şü ülke, şu kitle...
Katılıyorum, telefonumu tamir ettirmekten vazgeçip bilet almayı gözden çıkarmıştım. Sonra ailem sağlık bahanesiyle baskı yapınca vazgeçtim.

Sabah erken kalktığımda amaçsızca V10 sesi dinlerdim. Hala hatırlıyorum. Nedense Fransız üreticinin o dönem en iyisiymiş gibi geliyordu.

Geri
Yukarı